Vyšetřovací tým nezávislých novinářů z Bonanza Media vedl exkluzivní rozhovory s jedním z podezřelých z havárie MH17, Sergejem Doubinským, s malajským premiérem Mohamadem Mahathirem. (Foto: Yutube)

V dokumentu  „MH17 – Za spravedlnost“ uvidíte a uslyšíte rozhovory  s plukovníkem, který získal černé skříňky, stejně jako s mnoha novináři, odborníky a přímými svědky událostí.

Svědectví lidí žijících na místě a nevyvratitelné důkazy odborníků prezentované v tomto dokumentu zpochybňují oficiální příběh předložený mezinárodním vyšetřovacím týmem JIT.

Tento dokument zpochybňuje několik bodů při oficiálním vyšetřování havárie MH17 a upozorňuje na nesrovnalosti, nepřesnosti a zaujatost v otázkách vyšetřování JIT.

Pokusy FBI, Kyjeva a OBSE dostat se do  černé skříňky letadla. Svědectví několika civilistů, kteří hovoří o přítomnosti ukrajinských stíhaček na obloze toho dne (potvrzeno dvěma nedávnými svědectvími, která jsme získali v Grabově a dalšími). Podvod s datem jednoho z „důkazů“ JIT o přítomnosti ruské rakety BUK v Donbasu. Zvukové nahrávky telefonního odposlechu poskytované JIT prostřednictvím SBU. Nedostatek primárních radarových dat v den katastrofy z Kyjeva. A dokonce demystifikace dokumentu BBC o MH17, který tvrdil, že poskytuje důkaz o střelbě rakety BUK. To vše a další je v dokumentu „MH17 – Za spravedlnost“.

Podívejte se na kompletní dokument s titulky ve francouzštině, můžete přepnout na české titulky.