Nejnovější výtvor kalifornského stavitele nákladních automobilů na zakázku Rezvaniho využívá Escalade a mění ho na futuristické vojenské vozidlo, které vypadá téměř jako nákladní automobil „Warthog“ z videohry Halo. (Foto: Twitter / Rezvani Motors)

„Cílem bylo umístit na příjezdové cesty lidí koncepční vůz z vědeckofantastické videohry,“ řekl pro Fox News Ferris Rezvani, generální ředitel společnosti Rezvani.

Cena osobního bezpečnostního vozidla začíná na 249 000 dolarech, ale jakmile se k němu přidá vojenský balíček (pancéřování), systémy nočního vidění, prostor pro pušky, sada pro huštění a vypouštění pneumatik a masivní přeplňovaný motor V8 – cena se vyšplhá na půl milionu dolarů.

Zde jsou některé z příplatkových prvků:

Podrobnější pohled na příplatkový vojenský balíček za 95 000 dolarů odhaluje „pancéřovanou karoserii a ochranu podvozku proti výbušninám, neprůstřelná skla, pneumatiky run-flat, odolné odpružení, ocelový přední nárazník schopný beranění, elektromagnetickou pulzní ochranu jeho elektrických systémů, řadu světel a sirén, plynové masky a sadu neprůstřelných vest tam, kde jsou legální,“ uvedl Fox News.

Zdroj: zerohedge.com