Elitářské setkání všech mužů v Kalifornii, Bohemian Club, který se schází jednou ročně na svém soukromém místě zvaném Bohemian Grove, bylo ve čtvrtek trendem na Twitteru. (Foto: Youtube)

Setkání této tajné společnosti se stalo virálním poté, co webová stránka ProPublica zveřejnila úderný článek o konzervativním soudci Nejvyššího soudu Clarenci Thomasovi, který tvrdil, že se tohoto setkání zúčastnil se svým bohatým přítelem.

Článek se zaměřuje na Thomasovo přátelství s miliardářem a megadonátorem GOP Harlanem Crowem a obviňuje soudce z porušování etických zákonů tím, že se se svým kamarádem účastnil výletů na jachtě a dalších dobrodružství.

Bohemian Grove se samozřejmě poprvé dostal do povědomí veřejnosti po epické infiltraci zakladatele Infowars Alexe Jonese na toto shromáždění v roce 2000, kde natočil nechvalně proslulý obřad kremace oběti péče.

Jones vydal celý dokument o tajných záběrech, které pořídil, nazvaný „Temná tajemství uvnitř Bohemian Grove“, který si můžete v plném znění prohlédnout níže:

V souvislosti s trendem Bohemian Grove několik uživatelů Twitteru napsalo, že Jones vynesl na světlo zvrácenou tajnou společnost.