Salvadorský prezident Nayib Bukele se v pondělí na Twitteru ptal, zda existuje záměrný plán na zničení Spojených států zevnitř. (Foto: Flickr)

„Existuje záměrný plán na zničení Spojených států zevnitř? Proč se úřady a některá média k těmto věcem vůbec nevyjadřují? Proč nechávají svá krásná města hnít?“ ptal se. Prezident Bukele napsal na Twitteru.

Jeho komentář byl reakcí na zprávu deníku New York Post o prázdných regálech v obchodě Rite Aid v New Yorku, který bude brzy uzavřen kvůli zlodějům.

Amerika byla kdysi skvělou zemí, ale levicové akceptování zločinu, ničení našich měst a útoky na policii vedly k tomu, že v roce 2021 bylo v několika amerických městech spácháno nejvíce vražd.

Demokratičtí představitelé nadále umožňují, aby v New Yorku i jinde řádili rabující a zločinnost prudce rostla.

Po dopadení a zatčení zločinců byla obvinění snížena na přestupek a zloději byli za necelých 24 hodin zpět v ulicích, aby kradli znovu!

A díky demokratům a devastující politice Joea Bidena dosáhla míra inflace v USA nejvyšší úrovně za poslední desetiletí, od počátku 80. let.

Deník Post Millenial uvedl:

„Salvadorský prezident Nayib Bukele tvrdí, že ničení amerických měst může být součástí „promyšleného plánu“.

Jeho výroky připomínají postřehy jiných mezinárodních pozorovatelů, kteří se dívají na to, jak Amerika přijímá probuzené fráze na pozadí rozpadající se infrastruktury a právního státu v zemi.

„Existuje záměrný plán na zničení Spojených států zevnitř?“ ptá se. Bukele v pondělí napsal na Twitteru. „Proč se k těmto věcem úřady a některá média vůbec nevyjadřují? Proč nechávají svá krásná města hnít?“ ptá se.

Bukele, který si získal mezinárodní pozornost tím, že ve své zemi Salvadoru zavedl bitcoin jako oficiální měnu, napsal své poznámky na Twitteru v reakci na článek v deníku New York Post, který upozornil na prázdné regály v brzy zavřeném obchodě Rite Aid v New Yorku.