Nesprávně vyplněné hlasovací lístky, náhlý výskyt více než 100.000 hlasovacích lístků a žádná možnost kontroly; hlasy v několika státech byly předstírané. (Foto: Flickr)

„Poštovní hlasování bylo vždy náchylné k podvodům – to jsou slova New York Times – když se nejednalo o zvolení prezidenta Trumpa,“ řekl Rudy Giuliani během tiskové konference k PBS News Hour.

„Zákon nám umožňuje sledovat sčítání hlasovacích lístků. Pozorovat znamená dívat se na to jako  každý rozumný člověk. Jak vykládá křivá demokratická mašinérie ve Filadelfii, že pozorovatelé mohou pozorovat ve vzdálenosti 20 nebo 30 stop. Proto nikdo nevidí, že to bylo řádně orazítkováno, správně adresováno a správně podepsáno i zvenku na obálce, všechny věci, které často vedou k vyřazení  hlasovacích lístků nebo je velmi snadné propašovat 50 000 zcela padělaných hlasovacích lístků. Takto to pokračovalo 20 hodin. I když jste si všichni mysleli, že ve Filadelfii probíhá nějaké legitimní sčítání, bylo to naprosto nezákonné,“ popsal Rudy Giuliani  volební podvody, které byly organizovány v několika státech, zde v důležité Filadelfii.

Rudolph 'Rudy' Giuliani je republikán a nyní pracuje jako právní poradce prezidenta Donalda Trumpa. Giuliani již podal oznámení na případ nezákonného počítání soudu.

„Šli jsme tedy k soudu a postavili se před demokratického soudce. Nemusím vám říkat, jaký je výsledek ve Filadelfii. Ani jeden republikán se nemohl podívat na jeden z těchto poštovních lístků. Mohly by být z Marsu nebo by mohly být z Demokratického národního výboru. Joe Biden mohl hlasovat 50krát, pokud víme, nebo 5.000krát, “ upřesňuje Giuliani.

„Filadelfie, bohužel to musím říci o svém vlastním městě, má pověst podvádění voličů. Mají pověst hlasujících lidí, kteří již zemřeli. A nyní se podíváme na to, kolik zesnulých zde hlasovalo. Nemyslel jsem si, že k tomu dojde, ale my ano,“ pokračuje Giuliani.

Podobná situace je ve Wisconsinu. Tam se „záhadně objevilo ve čtyři nebo tři ráno 120.000 hlasů.

„Ach, tady jsou nové hlasovací lístky. Netušíme, jestli jsou to skutečně hlasovací lístky. Netušíme, jestli jsou podepsané, zda jsou správně označené poštovním razítkem, jestli to není jen jedna stejná osoba, která odevzdala 100.000 hlasovacích lístků, a všechny byly sečtené, “ upozornil Giuliani na další možný podvod.

Situace potvrzuje to, co demokraté plánovali měsíce: Rozsáhlou volební podvodnou kampaň.

„Podobná situace je v Arizoně, Nevadě a Michiganu. Je to zcela nová situace – která se u nás nikdy předtím nestala – neregistrované poštovní hlasovací lístky,“ je přesvědčen Giuliani.

Tyto poštovní hlasovací lístky je možné padělat, a protože, jak Giuliani vysvětlil, republikáni nebyli schopni kontrolovat počet, podvod byl od začátku snadno proveditelný.

„Je to plánovaná akce pokřivené demokratické mašinérie,“ dodal Giuliani.

Výsledkem bude přepočet hlasů. Pokud budou falešné hlasovací lístky potvrzeny, potvrdí se Trumpovy předpovědi.

Zdroj: pz.czfreiewelt.net