Začátkem srpna t.r. citovala americká televize ABC čtyři na sobě nezávislé zdroje, které už v listopadu roku předchozího varovaly v Asii umístěné americké vojenské síly USA před nekontrolovatelnou epidemii, vyskytující se v oblasti čínského města Wu-chan. (Foto: MaxPixel)

Toto varování pocházející od zvláštní lékařské zpravodajské skupiny, operující uvnitř CIA, získalo mimořádnou pozornost členů americké vlády, ale pak se stalo cosi zvláštního.

Mluvčí Pentagonu existenci takovéhoto listopadového varování oficiálně popřel, zatímco různí vládní a armádní nejvyšší činitelé odmítli věc komentovat.

Avšak několik dní poté izraelská televize ohlásila, že američtí zpravodajci se v listopadu loňského roku se svou zprávou o vypuknutí tajemné nemoci ve Wu-chanu podělili jak se spojenci Izraele, tak i se členy NATO, čímž byla pravdivost původní zprávy televize ABC plně potvrzena.

Z uvedeného vyplývá, že jisté skupiny americké Obranné zpravodajské agentury věděly o vypuknutí smrtelné virové nemoci ve Wu-chanu o víc než měsíc dříve, než se o ní dověděl kdokoli z čínské vlády či jiných čínských úřadů.

Jestliže si tedy  naše zpravodajské agentury dosud neosvojily technologii paranormálního předjímání, mohlo se vše udát stejně tak, jako když  jako první o požárech, které teprve přijdou, ví žhář.

Naprosto nová choroba přichází tiše a ve své asympthomatické podobě může snadno uniknout správnému rozpoznání. Takže bychom neměli být tak moc překvapeni, že si v Číně  nepovšimli jejího vzniku už loňského října či listopadu, zatímco američtí zpravodajci ve stejných měsících už perfektně věděli, o co jde, a začali všechny své spojence o nemoci z Covidu-19 informovat.

Navíc jsem zaznamenal i tento neobvyklý způsob šíření pojednávané smrtelné nemoci.

Vypukla, jak známo, v Číně a odtud se šířila do zemí s ní nejblíže sousedícími. Potud tedy vše logice věcí plně odpovídající. Jenže pak – a to koncem února –  se stal druhým epicentrem nemoci tisíce mil vzdálený Irán.

A ještě překvapivější bylo, že zde se nákaza  nejrychleji šířila mezi politickou elitou. Nemocí z Covidu-19 onemocnělo 10 procent poslanců íránského parlamentu, tucty vysokých íránských politických činitelů nové nemoci podlehly a američtí neokoni na twitteru jásali, že jejich nenávidění nepřátelé padají k zemi jako mouchy. K tomu připočtěme, že v lednu zabila Amerika jednoho z nejvýznamějších iránských vojenských velitelů.

Co myslíte? Byla to pouhá souhra náhod a okolností?

Z the Unz Review vybral a přeložil Lubomír Mana