Takto opravdu fungují reality show. 10 známých televizních pořadů, které jsou ve skutečnosti hrané. Od některých byste to určitě nečekali. (Foto: Wikimedia)

Je známo, že reality show nemají nic společného s realitou. Řídí se podle předem připraveného a napsaného scénáře, ve kterém mají účastníci vymyšlený konflikt, aby upoutaly diváky. Přinášíme vám 10 populárních pořadů, které se možná tváří jako reálné, avšak není to tak. Některé vás zaručeně překvapí.

Pimp My Ride

Tato show v roce 2010 sklidila úspěch. Skupina automechaniků proměňovala stará auta na nová. Avšak v roce 2015 vyšel v Huffington Post rozhovor s účastníky tohoto projektu, ve kterém odhalili skutečnost. Auta měla předělávat jen pár týdnů. Ve skutečnosti však na nich pracovali půl roku. A i když už byly dokonale upravené, i to byla lež. Jejich vnitřní části a součástky totiž nebyly pevně zafixovány na svých místech a většinu věcí, které použili na předělávání hned po skončení show rozebrali. A i obrovské emoce lidí, které můžeme vidět byly často pouze na pokyn tvůrců.