Prezident Ruska Putin ve svém projevu v Izraeli dal najevo nepřípustnost pokusů o falšování historie a přehodnocování výsledků 2.světové války a připomněl, že nacisté připravovali i likvidaci slovanských národů. To zaujalo i předsedkyni Aliance národních sil Vladimíru Vítovou.

„V plánech globálního zákulisí je finální holokaust, likvidace Izraele a židů, protože je jako takové už v podstatě nepotřebuje. Jedná se o již opotřebovaný nástroj, prostředek řízení. Proč globální zákulisí potřebuje, aby byl realizován finální holokaust? Aby židy po celém světě vyvraždili? Protože potom bude možné tvrdit, že za vše špatné mohou židé. Potřebuje skrýt mechanizmy řízení, zamést za sebou stopy, což mu umožní pokračovat ve své činnosti," napsala na svém profilu předsedkyně Aliance národních sil Vladimíra Vítová, aby dál argumentovala fakty …

H. Kissinger v r. 2008 prohlásil, že v roce 2019 tu už Izrael nebude.

Macron, původně loutka neokonů, poté nad ním přebralo řízení globální zákulisí, svým vyjádřením jen vyslovil záměr globálních elit.

„V Izraeli jsou různé síly, některé jdou naproti holokaustu, jiné se tomu snaží čelit. Uvědomují si, že jedině s pomocí Ruska je možné tomu zabránit a proto celá akce v Jeruzalémě byla o zdůrazňování hlavní role SSSR na ukončení 2. světové války, konal se tam ceremoniál odkrytí pomníku obráncům Leningradu „Svíčka paměti“, na stěny Starého města v Jeruzalémě byly promítány nápisy v ruštině "Vítejte v Jeruzaléme" a ruská vlajka. Více zde …  " míní Vladimíra Vítová.

„Putin svou přítomnosti zde dal všem na vědomí, že nedovolí žádný finální holokaust. Zároveň svou návštěvou Palestiny vyvažuje situaci, sdělil tím, že bude bránit holokaustu za jeho podmínek, že odmítá i sionistický holokaust Palestinců. A to celé před dalšími mimořádnými parlamentními volbami v Izraeli. Ve svém projevu dal najevo nepřípustnost pokusů o falšování historie a přehodnocování výsledků 2.světové války, připomněl, že nacisté připravovali i likvidaci slovanských národů. Navrhl, aby se ještě letos v rámci „předvoje boje proti antisemitismu“ sešli prezidenti členských států Rady bezpečnosti OSN, tedy USA, Ruska, Číny, Francie a Británie, které „nesou odpovědnost za uchování civilizace ," zdůraznila předsedkyně Aliance národních sil Vladimíra Vítová.

Zdroj: pz.cz