Provozní ředitel společnosti Beyond Meat Doug Ramsey byl tento víkend zatčen poté, co údajně kousl do nosu muže v garáži v Arkansasu po vysokoškolském fotbalovém zápase. (Foto: CNBC)

Třiapadesátiletý Ramsey byl zatčen za teroristické vyhrožování a ublížení na zdraví třetího stupně. Provozním šéfem společnosti Beyond Meat byl od prosince. Dříve pracoval pro společnost Tyson Foods.

Třiapadesátiletý Ramsey byl obviněn z teroristického vyhrožování a ublížení na zdraví třetího stupně a v sobotu večer byl umístěn do vězení v okrese Washington v Arkansasu. Podle informační stránky okresu Washington byl v neděli propuštěn.

Společnosti Ramsey a Beyond Meat na žádosti o komentář pro CNBC bezprostředně nereagovaly.

Podle předběžné policejní zprávy došlo k hádce v garáži poblíž stadionu Donalda W. Reynoldse Razorbacka ve Fayetteville po fotbalovém zápase Arkansaské univerzity. O Ramseyho zatčení jako první informovala místní televizní stanice KNWA/Fox24.

Ramsey údajně prorazil zadní sklo vozu Subaru poté, co došlo ke kontaktu s přední pneumatikou Ramseyho auta. Majitel Subaru poté vystoupil z auta a Ramsey ho údajně začal mlátit pěstí a kousl ho do nosu, přičemž mu „roztrhl maso na špičce nosu“, uvádí se ve zprávě. Oběť a svědek také tvrdili, že Ramsey majiteli Subaru řekl, že ho zabije.

Policie v kampusu se odmítla pro CNBC vyjádřit s odkazem na probíhající vyšetřování.

Ramsey byl od prosince provozním šéfem společnosti Beyond Meat. Potravinářská společnost čelila skepsi investorů kvůli neuspokojivým prodejům, provozním problémům a vyhlídkám na dlouhodobý růst. Akcie společnosti se letos propadly o 73 %, což stáhlo její tržní kapitalizaci na 1,09 miliardy dolarů. Ještě před třemi lety byla společnost oceněna na 13,4 miliardy dolarů.

Zdroj: cnbc.com