Tento smutný pravdivý příběh o očkování proti chřipce, které dostalo muže do nemocnice, se stává virálním.

Muž z Las Vegas ztratil zrak, zůstal částečně paralyzován a nebyl schopen dýchat poté, co minulý měsíc dostal očkování proti chřipce.

Shane Morgan a jeho žena Monique se 2. listopadu rozhodli dát očkovat proti chřipce. Byli přesvědčeni, že jim to pomůže ochránit sami sebe, i mladé členy své rodiny, před náročným obdobím svátků.

Jenže to, co považovali za proaktivní opatření, se změnilo doslova na horor, když Shane začal ztrácet cit v rukou a nohou.

Jak pro média řekla jeho žena Monique: „Začal být nemocný asi 36 hodin poté, co dostal injekci proti chřipce.“

„Nikdy se mi ani nesnilo, že by se mohlo stát něco takového“, uvedl pro místní média samotný Shane.

Lékaři v nemocnici Cebtennial Hills diagnostikovali Shanea Guillain-Barré syndrom.

Jde o známou nežádoucí reakci na očkování, kterou Americký úřad pro kontrolu nemocí (CDC) charakterizuje jako:

„Porucha autoimunity, při níž vlastní imunitní systém člověka poškozuje nervy, způsobujíc svalovou slabost a občas i paralýzu“.

Ze spuštění nežádoucí reakce viní Monique očkování proti chřipce, které nechalo Shanea odkázaného na dýchací přístroj a krmení za pomoci sondy.

„Toto je naposledy, co ho dostal někdo v mé rodině“, řekla, s dodatkem, že ​​Shane měl raději odstonat chřipku, než trpět vyčerpávajícími poruchami celého svého organismu.

Je nepochopitelné, že navzdory Shaneovmu děsivému poškození při očkování, vedoucí představitel Nevadské zdravotnictví v rozhovoru pro média dále povzbuzuje lidi k tomu, aby se daly očkovat proti chřipce.

Jak říká, Guillain-Barrého syndrom je údajně „vzácný“ stav.

My už jen dodáváme, že Guillain-Barrého syndrom, nebo také GBS, byl také hlášen u pacientů, kteří dostali například vakcínu proti černému kašli, vakcínu Gardasil / Silgard (HPV) nebo vakcínu M-M-R II (příušnice, spalničky, zarděnky).

Pro dary na pomoc Morganové rodině byla vytvořena stránka GoFundMe.

Chřipková sezóna stále trvá a úřady nadále vyzývají obyvatelstvo, aby se proti chřipce dali očkovat. No bohužel, o případech jako je tento, v médiích hlavního proudu slyšet nebudete.

Zdraví máte jen jedno. Nenechte si ho proto vzít pro profit někoho jiného. Pokud se chcete podívat na další příběhy lidí, kteří mají neblahé následky po očkování, klikněte ZDE.

Zdroj: infowars.com