Nový výzkum ze Švédska zjistil, že „imunita“ po vakcinaci – z injekcí proti Covid-19 je nanejvýš dočasná a během měsíců naprosto pomine. (Foto: Shutterstock)

Jako u většiny ostatních zbytečností u této epidemie, nejsou tyto injekce ve Švédsku tak populární. Tamní výzkumníci zjistili, že po sedmi měsících jsou nepříliš efektivní.

Nejen to, ale ta falešná „imunita“, kterou ty injekce přinesou, se po sedmi měsících ve skutečnosti může změnit na negativní, což znamená, že imunitní systém příjemce je na tom hůř, než byl, než tu injekci dostal.

Další studie z Anglie, o které jsme referovali už v létě, dospěla k podobným závěrům, ta však zjistila, že ona injekce poskytuje falešnou „imunitu“ asi tak jen na šest týdnů.

Švédsko bylo jednou z těch jediných zemí světa, které do velké míry odmítly pandemickou hysterii, která se počátkem roku 2020 rozběhla.

V té době si země vedla neuvěřitelně dobře, ve skutečnosti lépe než většina jiných zemí, počítáme-li to v „případech“, hospitalizacích a úmrtích.

To taková Litva, má covidových infekcí 16 krát tolik, co Švédsko.

Oproti tomu Litva, která má v současnosti nejpřísnější systém „vakcinačních pasů“ na světě, teď ve své populaci zažívá nejvyšší počet případů na hlavu všech dob.

Jen šest měsíců po zavedení povinného očkovacího protokolu v Litvě infekce raketově vyletěly jako nikdy předtím, a daleko předběhla Švédsko, které je v tomto okamžiku skoro bez-covidové (pro srovnání viz obrázek níže):

„Takže přiznávají, že váš imunitní systém se může po takové injekci zhoršit a že budete nemocnější než neočkovaní, pokud nedostanete tu posilující?“ ptal se tento člověk.

Lancet tento nový švédský článek vytiskl dopředu jako součást předběžného náhledu SSRN First Look, tj. „místa, kde žurnalisté identifikují zájmový obsah, než se publikuje.“

Zdroj: science.news