Podle německého oceánologa se pod vodami Bermudského trojúhelníku nachází neobyčejná technologie, která má nadpozemský původ.

Podle vědců, kteří se zabývají tímto úkolem, na dně oceánu leží dvě obrovské pyramidy vyrobené z látky, která připomíná sklo. Tato technologie je pro současnou vědu tajemstvím.

Fenomenální nález byl objeven v hloubce 2 000 metrů německým doktorem Meyerem. Meyer a jeho tým použili sonary, aby skenovali oceánské dno. 

Doktor Meyer se domnívá, že objevení tajemných pyramid na dně Bermudského trojúhelníku se stane odpovědí na hlavní otázku naší civilizace. Kam mizí lodě a letadla během mnoha let.

Německý vědec si myslí, že teď nemáme takovou technologii, abychom prozkoumali tento vynález.

Američtí vědci tvrdí, že pyramidy byly nalezeny už před 20 lety, ale kvůli tehdejší technologii nebylo možné podrobněji a přesněji prozkoumat nález. Tehdy vědci došli k závěru, že stavby jsou ploché a vyrobeny z nějakého krystalu. Bohužel tyto takzvané pyramidy ještě nikdo neviděl, podle údajů posledních měření byly asi 3krát větší než Chufuova pyramida.

Podle serveru Snopes se toto tvrzení nezakládá na pravdě. Nutno podotknout, že toto sdružení vyvrací prakticky všechny "konspirační" materiály.