Muž jménem Ho Van Lang se podělil o neuvěřitelný příběh o tom, jak netušil, že ženy existují. (Foto: Instagram/docastaway)

Žil se svým otcem a bratrem přes čtyřicet let v džungli, kde byli zcela izolováni od lidí.

Dnes se tento člověk úspěšně přizpůsobil civilizovanému způsobu života, i když stále nezná základní rozdíl mezi pohlavími.

Devětačtyřicetiletý Ho Van žije se svým otcem Ho Van Thanhem v malé vietnamské vesnici. Před osmi lety však stále žili v izolaci džungle.

Lang, jeho bratr Tri a jejich otec uprchli z civilizace během vietnamské války v roce 1972 poté, co americká bomba zabila otcovu ženu a další dva sourozence.

Langův otec má dodnes silnou fobii z návratu, protože nevěří, že válka skutečně skončila. Stále doufá, že se jednoho dne do džungle vrátí.

Lang prožil většinu svého života v deštném pralese v provincii Quang Ngai. Lovil všemi možnými prostředky. Jeho stravovací návyky se pochopitelně změnily.

Jedl ovoce, med, opice, hady, ještěrky, žáby a další tvory. Podle vlastních slov měl obzvlášť rád hlavu krysy.

Na otázku, zda ví, co je to žena, odpověděl, že mu to otec nikdy nevysvětlil, ale že je od té doby viděl ve vesnici. Když ještě žili v džungli, viděl jen pět lidí. Při každé příležitosti před nimi utíkali a schovávali se.

„Celý život strávil v džungli. Kdybych Langa požádal, aby někoho zmlátil, udělal by to. Nezná rozdíl mezi dobrem a zlem. Lang je ještě dítě. Nic neví. Většina lidí ví, co je v životě dobré a co špatné, ale můj bratr ne,“ vysvětluje.

Přestože první rok v civilizaci byl pro Ho Vana obtížný kvůli různým bakteriím a nemocem, dnes se úspěšně snaží zvyknout si na civilizovaný život.

„Je to asi nejroztomilejší člověk, jakého jsem kdy v životě potkal, jen neví, co je dobré a co špatné,“ dodal Cerezo.

Zdroj: mirror.co.uk