Ministerstvo obrany USA selhalo při pátém z pěti auditů a nedokáže zaúčtovat polovinu svého majetku. Tento týden se Lee Camp podívá na pozadí finančních podvodů Pentagonu. (Foto: Youtube)

Pentagon nedávno neuspěl v pátém auditu v historii, což znamená, že nikdy nebyl úspěšně auditován. V rámci tohoto neúspěchu jsme se však dozvěděli několik nových šokujících informací – například že nedokážou zaúčtovat více než POLOVINU svého majetku.

Kdybyste provozovali tržnici, obchod s obuví nebo školku a nedokázali byste zaúčtovat POLOVINU svých zásob, rychle by vás zavřeli. Přesto Pentagon dělá právě to & vládnoucí elita a média to přijímají se zíváním. Ale je to horší než jen nedbalost.

Pentagon se 25 let vyhýbal federálně nařízeným auditům, ale to nezabránilo tomu, aby vyšla najevo pravda, že za 17 let došlo k více než 21 TRILIONŮM dolarů nezúčtovaných finančních úprav.

Abychom si 21 bilionů dolarů přiblížili, kdybyste každý rok vydělávali 100 000 dolarů (po zdanění) po dobu 70 let, museli byste stejný život prožít 3 MILIARDYkrát, abyste se dostali na 21 bilionů.

Forbes & The Nation byly jedny z mála médií, které se skandálu věnovaly, a jasně uvedly, že nejde jen o nesrovnalosti. „Podle gov záznamů a rozhovorů s úředníky DoD, kongresových zdrojů a nezávislých expertů“ to byl a je podvod.

„Bylo ‚odstraněno‘ 16 000 záznamů, které by mohly odhalit buď zdroj, nebo místo určení některých z těchto [bilionů].“ Takže pokud by to nebyl zločin, tak proč zakrývat papírovou stopu?

V tomto posledním neúspěšném auditu – „Zjistili několik nových nedostatků v tom, jak ministerstvo obrany účtuje o svém majetku, [včetně] 2,9 milionu zaměstnanců; vybavení a zbraní včetně 19 700 letadel… a fyzických položek včetně budov, silnic a plotů na 4 860 místech po celém světě.“

Pentagon LITERÁRNĚ přichází o budovy, letadla, zbraně a rakety. Neptejte se, jak se ztrácí budovy, ale nějak se jim to daří. Ale je to ještě horší. Někdy ani nevědí, v jakém JAR jsou.

„Vyšetřovatelé si všimli, že armádní databáze tvrdí, že služební funkcionáři prověřovali zařízení v letech 0012, 1776, 2201 a 3013.“ …Takže Pentagon tvrdí, že kontroloval budovy, které nemůže najít, plné ztracených zbraní, v letech, které se ještě nestaly.

Jak uvedl The Nation předtím, než článek ze svých stránek smazal: „Účetní podvody Pentagonu se rovnají krádeži velkého rozsahu – krádeži nejen amerických daňových poplatníků, ale také blahobytu národa a jeho budoucnosti.“

Mnohem více informací o skandálu v Pentagonu v hodnotě MULTI-TRILIONŮ dolarů naleznete v novém díle pořadu „Nejcenzurovanější zprávy“.