Mnozí občané EU si jistě všimli, že drtivá většina migrantů je dobře živená, dobře oblečená a vybavená alespoň chytrými telefony a to i přes dlouhé cesty, kdy museli překonat mnoho hranic.

Často jsme se divili, že ilegální muslimští migranti v Bosně a Hercegovině, kde čekají, aby pokračovali v cestě směrem do Evropské unie, mají  kapsy plné peněz a nejnovější smartphony. Teď jsme našli odpověď! Píše se na slovinském webu Nova24tv.

Uživatelé sociálních sítí nás upozornili, že nelegální migranti při čekání na povolení pokračovat v jejich cestě do západní Evropy jsou financováni   pomocí bankovních karet společnosti MasterCard s logem Evropské unie a agentury pro uprchlíky Organizace spojených národů UNHCR. Co je znepokojující,  je skutečnost, že na bankovních kartách nejsou žádná jména a příjmení. Financuje tak EU přímo penězi daňových poplatníků násilí, které islámská invaze s sebou přináší do evropských zemí?

Podle policejních úředníků, tito přistěhovalci jsou dobře vybaveni novými,  vysoce kvalitními botami a turistickým oblečením, chytrými telefony a dokonce i zbraněmi. Během zastávek ve východní Evropě si vybírají  hotovost v bankomatech a hromadí další zásoby.

Na webových stránkách společnosti MasterCard lze vysledovat projekt karet UNHCR, které jsou  poskytnuty nelegálním migrantům v rámci Světového potravinového programu WFP, MasterCard zajistila pouze technickou  pomoc při řešení problému, jak migrantům dodat hotovost. V Libanonu jsou například syrští uprchlíci, kteří  každý měsíc dostanou na kartu finanční prostředky ve výši 27 amerických dolarů pro každého člena rodiny, podle údajů z roku 2013 je v rámci tohoto programu připraveno 192 milionů amerických dolarů, které mají být vynaloženy v Libanonu, Jordánsku, Iráku a Egyptu. Na webových stránkách MasterCard je uvedeno, že ke konci roku 2013 karty obdrželo 300 tisíc lidí, do konce roku 2014 dalších 2,5 milionů karet, které mají být použity v Egyptě, Iráku, Jordánsku, Libanonu a Turecku.

Slovinský TV editor Ninoslav Vucetic nedávno zveřejnil kartu MasterCard karty s logem EU a UNHCR na Twitteru. V tweetu se Vucetic mimo jiné ptá, kdo tyto bankovní karty rozdělil migrantům. „Tyto bankovní karty jsou důkazem toho, jak EU ničí evropskou kulturu,“ napsal Vucetic. „Kdo je i s penězi  pozval k vyvolání násilí? Kdo je zodpovědný za bankovní karty pro migranty, kteří mají přístup k hotovosti bez jména a příjmení?

Jen není jasné, zda účty na těchto kartách Money MasterCard  proplácí Soros nebo zda představují jsou financovány z rozpočtu podpory UNHCR . Pro rok 2018 má v rozpočtu UNHCR na pomoc uprchlíkům v Řecku určeno 155 milionů euro.

Podle EU by mohlo žít v Česku až 68 milionů lidí, v Německu 274 milionů