„Stačí, když zaškrtnou políčko ve formuláři a podepíší se. To je vše. To je vše, co se vyžaduje.“ (Foto: X / Fox News)

Předseda Sněmovny reprezentantů Mike Johnson: „V zemi máme nyní tolik neobčanů, že kdyby volil jen jeden ze sta, odevzdali by statisíce hlasů.“

Pokud chce nějaký nekalý činitel zasáhnout do našich voleb, stačí, když zaškrtne políčko ve formuláři a podepíše se. To je vše. To je vše, co je zapotřebí.

Nelegální voliči, demokraté nám říkali, že to není možné, ale neexistují žádné federální požadavky, aby státy ověřovaly občanství voličů před jejich registrací.

  • Například ve státě New York se můžete zaregistrovat k volbám bez průkazu totožnosti, bez čísla sociálního pojištění, pokud máte účet za komunální služby, výplatní pásku nebo státní potvrzení o bydlení. A nezapomeňte, že když je chytí, jejda, nevěděl jsem, že je to nelegální, obvinění padá. A kdo se je vlastně snaží chytit? A kde je chytí? Chytí je po volbách?

Joe Biden pustil do země přes 10 milionů nelegálních přistěhovalců.

The Washington Times o tom podaly rozsáhlou zprávu a zjistily, že ve skutečnosti existuje poměrně dost případů ilegálů, kteří byli skutečně přistiženi při nelegálním hlasování ve volbách.

Nevíme, kolik jich je, protože demokraté velmi, velmi usilovně pracují na tom, aby toto číslo utajili, a pro začátek si myslím, že je důležité zdůraznit to, co jste, důležitý bod, který jste před chvílí uvedl, a to, že demokraté říkají, no, důvod, proč se o to nemusíme starat, je ten, že je pro ně nelegální volit. No, nelegální je především to, že jsou nelegálně ve Spojených státech, a my jich tu máme miliony.

Proto jim říkáme ilegálové. A tak představa, že federální vláda vlastně přihlašuje tyto nelegály k bezplatným sociálním dávkám, bezplatné zdravotní péči, bezplatnému bydlení, bezplatnému cestování a pak na ně tlačí, aby se přihlásili k volbám, aby se zaregistrovali k nelegálnímu hlasování, mi nemůžete říct, že to je argument proti snaze to zastavit.

Celé je to navrženo tak, aby tito voliči volili nelegálně, a demokraté přesně vědí, co dělají, a proto to dělají. Vědí, co dělají, a Johnson to dobře vystihl, když řekl, co se stane, když sem přijdou všichni čínští občané a všichni dostanou výplatní pásky na účty za elektřinu, zaregistrují se a všichni budou volit Joea Bidena, aby zachránil Čínu před Trumpovým teroristou. Tady to máte, to je to vměšování do voleb.

Jo. A každý z těch hlasů je zbavuje jiného občana jeho volebního práva, protože anuluje ten hlas. Tito lidé dávají přednost ilegálním přistěhovalcům před občany USA. Bidenovy otevřené hranice zbavují skutečné americké voliče volebního práva.“