Jednou z nevyhnutelných vlastností psychopatů je to, že v určitém okamžiku budou veřejně přiznávat své zločiny, protože v podvědomí se jim jejich zločiny vaří. Buď je pravda odhalena jejich chlubením nebo je to Freudovské přeřeknutí.

„V roce 2010 jsem informoval, co britský premiér David Cameron řekl vojákům v Afghánistánu, 11.září, kdy se zřítily dvě věže po nárazu letadel …. Neúmyslně přiznal, že to nebylo zhroucení díky požáru, ale úmyslná detonace," píše von Freeman na blogu Schall und Rauch.

Současný americký ministr zahraničí, Mike Pompeo, předtím, než byl Trumpem povolán do vlády, byl šéfem CIA a přiznal veřejnosti, že americká tajná služba trénuje lidi, aby „lhali podváděli a kradli“.

„Byl jsem ředitelem CIA, lhali jsme, podváděli jsme, ukradli jsme, měli jsme na to školení,“ připomněl  tak slávu amerického experimentu nedávno Pompeo na College Station v Texasu.

Horší než přiznání o tom, jak CIA funguje, Pompeo zapomněl zmínit další metodu, "zabijení," Smíchem a potleskem byl diváky ohodnocen Pompeo.

Co Pompeo otevřeně potvrdil jako ministr zahraničí: „Veškerá americká zahraniční politika existuje již více než 100 let jen na lži, podvodech a krádežích. Za prezidentování Donalda Trumpa tento postoj přichází ještě více do popředí."

Viz ukončení mezinárodních smluv Trumpem, jako je jaderná smlouva s Íránem, smlouva INF s Ruskem a v poslední době ukončení smlouvy o ATT o dodávkách zbraní útočníkům.

Pompeo: Výhodné obchody s Íránem nestojí za riziko sankcí ze strany USA 

„Trump se chová jako gangster, nebo jako mega darebák,“ konstatuje na blogu von Freeman. 

Bývalý americký kongresman a prezidentský kandidát Ron Paul řekl: "Vidím, že je něco vážně špatně“.

„Šokující věc je, že se tím chlubí a myslí si přitom, že je to velký vtip," dodal Ron Paul.

Co nám to vypovídá o morální povaze šéfa americké zahraniční politiky a o samotném Trumpovi, který ho na to místo dosadil? Nemají žádné svědomí, nemají žádnou čest a nedodrží své slovo ani slovo svých předchůdců.

„Bezohlední zločinci sedí v Bílém domě a mohou nás vést do světové války!“ končí blog von Freeman.

Zdroj: pz.cz