Letní slevy v Keysworlds vám zajistí skvělé nabídky na MS Office 2019, Windows 10 nebo oboje najednou a dokonce i v mnoha případech zdarma!

Jste připraveni na letní šílenství s nabídkami softwaru od společnosti Microsoft? Je tomu možná těžké uvěřit, ale slevy jsou to více než skvělé. Dosud to byl poněkud chaotický rok, ale díky podobným nabídkám si můžete výrazně zlepšit náladu. Je pravděpodobné, že rok 2020 nebyl pro většinu lidí po celém světě nejpozitivnějším obdobím.

S prodejem softwaru nemůžeme slíbit žádnou skutečně pozitivní změnu života, ale jistě můžeme zaručit, že pokud potřebujete software Microsoft Windows nebo Office, můžeme vám díky této úžasné horké letní akci nabídnout nejlepší ceny na trhu.

Jedná se o časově omezené nabídky, které budou dostupné pouze jeden týden! Pokud jste tedy plánovali upgrade softwarového parku vašeho PC, nechcete si ujít tuto jednorázovou příležitost.

Kupte jeden a druhý máte zdarma

Toto je nabídka, které nemůžete odolat. Můžete si zakoupit MS Office (2016/2019) nebo MS Office 365 Pro Plus za obrovskou zlevněnou prodejní cenu a také získat Windows 10 (Home / Professional) zcela ZDARMA! Ano, čtete to správně. Získáte Windows 10 Home nebo Professional (v závislosti na nákupu) zcela ZDARMA!

50% sleva na MS Office

Potřebujete pouze MS Office? Získejte 50% slevu s kuponovým kódem: KWS50 na jakýkoli software MS Office, který chcete koupit. Podívejte se na naše skvělé nabídky všech kancelářských softwarů od Microsoftu. Jsme si jisti, že se vám budou líbit.

38% sleva na veškerý software

Nemůžete najít nabídku požadovaného softwaru? Žádný strach, díky skvělé letní akci Keysworlds Hot Summer Deal 2020 pro vás máme další slevy. Získejte 38% slevu s kuponovým kódem: KWS38 na veškerý software uvedený k prodeji. V nabídce je například toto:

Nezapomeňte využít výše uvedené nabídky jednou ročně. Tyto hluboké slevy na produktové klíče nebudou navždy, a proto si svoji licenci vyžádejte ještě dnes. Použijte naše online platební možnosti, abyste mohli za svou objednávku bezpečně zaplatit a aby vám váš produktový klíč byl doručen ihned a digitálně.

Potřebujete pomoc? Máte dotazy?

Tým podpory  Keysworlds.com je tu pro vás před nebo po objednání. Pokud potřebujete pomoc při objednávce nebo máte nějaké problémy s vaší stávající objednávkou, napište nám e-mail na support@keysworlds.com a my se o to postaráme. Objednejte si od nás dnes a zažijte naše úžasně nízké ceny, speciální nabídky a prvotřídní zákaznický servis.

Komerční sdělení.