Několik soukromých aerolinií zveřejnilo nejbláznivější požadavky, které obdržely od bohatých lidí, informoval internetový server Daily Mail s odkazem na zdroj společnosti NetJets.

Jednoho dne si klient pronajal letadlo pro koně. Jiný bohatý člověk zaplatil za dvě letadla najednou, aby nedošlo k odkladu přestěhování. Cestující, který letěl z Evropy do Ameriky, si objednal dodatečnou zastávku — jeho štěně si potřebovalo protáhnout tlapky na louce.

Došlo k případu pronájmu letadla, které mělo pohodlně dopravit vyhrané prase. A další zákazník si zaplatil gurmánské sendviče a čerstvé ovoce a zeleninu, občerstvení však bylo určeno pro papouška.

Pár zamilovaných si zaplatil šest hodin letu, během kterého byly poskytovány lázeňské procedury a romantická večeře. V letovém programu bylo také představení slavného operního zpěváka. Zdálo se, že nic divného v této objednávce nebylo, ale letadlo přistálo na stejném letišti, odkud odlétlo. Pár jen chtěl romantiku v nebi.

O dalším případu zástupci letecké společnosti vyprávěli se smíchem. Oslavenec narozenin si pronajal soukromé letadlo u PrivateFly. Ale vzhledem k tomu, že na programu oslav byl dort se svíčkami na palubě, musel se pozvat na palubu i hasič, protože používání otevřeného ohně na palubě bez přítomnosti odborníka je zakázáno.