Na videu, které v pátek sdílela na internetu, je vidět, jak hudebnice Lady Gaga během vystoupení zvrací mladé dívce na hruď. (Foto: Twitter)

Klip ukazuje Gagu, jak hraje na bicí, zatímco mladá dívka v silném make-upu, s páskou přes bradavky a v síťovaném tričku se nutí zvracet tmavě zelenou tekutinu na hruď popové hvězdy.

Klip, který se stal virálním poté, co se v pátek znovu objevil, je podle TV Guide zřejmě z vystoupení Gagy na festivalu SXSW před téměř deseti lety.

Zvracející umělkyní je podle všeho dívka jménem Millie Brown, která je známá jako „zvracející malířka“, uvádí portál.

Nejsem si jistá, jaká část vystoupení představuje umění, protože vidím jen stejnou bulimii, o které nám s kamarády na střední škole říkali, že nám zničí zuby a těla.

Sliz vycházející z Brownova těla je zřejmě zeleně obarvené sójové mléko. Objevila se také ve videoklipu k písni „Exorcist Interlude“ od Gagy, což mi přijde docela příhodné vzhledem k hrůze, kterou jsem osobně při sledování tohoto vystoupení cítila

Klip byl v pátek brzy ráno znovu sdílen online a získal téměř 160 000 zobrazení původního re-posteru. Od té doby video sdílely i další významné účty, které zkazily původně velmi krásné ráno.

Zdroj: dailycaller.com