Irský ministerský předseda Leo Varadkar prohlásil, že krize, která ohrožuje EU, není představována masovou imigrací, nýbrž Evropany, kteří vzdorují importu ohromných počtů migrantů z třetího světa.

„To není ani tak migrační krize, jako je to politická krize,“ řekl irský Taoisech (ministerský předseda) k rozkolu v rámci EU kvůli dohodě o tom, jak si poradit s ilegálními imigranty přicházejícími na tento kontinent.

„Evropa ty migranty přeci potřebuje,“ trval na svém, když prohlašoval, že ty statisíce migrantů z nejchudších zemí třetího světa připlouvající na člunech a útočící na hranice EU jsou problémem, který uměle vynalezly pravicové strany, aby z něj politicky těžily.

S tvrzením, že „ty počty migrantů, co teď přichází do Evropy, jsou už zlomečkem toho, co to bývalo před 3 lety,“ Varadkar prohlašoval, že skutečný problém, který kontinentu hrozí, je vzestup vlasteneckých stran, které odporují nekonečné masové migraci z Globálního jihu, a požadoval, aby se od každičké země EU povinně vyžadovala účast na jejich přesídlení.

„Máme tu ale politickou krizi kvůli skutečnosti, že ty anti-imigrační a populistické strany si v Itálii a středo a východoevropských zemích urvaly značný volební úspěch.“

„Je třeba, abychom na tuto realitu reagovali a reagovali na skutečnost, že Evropané se děsí návratu migrace na úroveň, jaká tu byla před třemi lety,“ řekl.

Tento globalistický ministerský předseda promlouvající po summitu vůdců EU v Bruselu zopakoval svůj závazek přesídlit větší počet ilegálních migrantů sídlících teď v Řecku a Itálii, než je těch pouhých 4 000, které byly zatím Irskem odsouhlaseny, přičemž začne s tou dávkou, kterou od Libyjského pobřeží dovezli na Maltu.

„Je to přeci Evropský problém, ne problém jednoho členského státu,“ zdůrazňoval spolu s voláním po „solidaritě“ a „sdílení tohoto břemene“ mezi evropskými národy spolu s mohutným nárůstem odvodů na financování Afriky.

„Důvodem, proč ti lidé v tak velkých počtech Afriku opouští, spočívá v tom, že ty země nejsou bezpečné, nefunguje v nich veřejná správa a je tam jen velmi málo ekonomických příležitostí,“ řekl.

„Tím, co tedy potřebujeme, je více evropské iniciativy a více evropských peněz a investic do budování institucí, které v Africe poskytují bezpečnost a ekonomické příležitosti,“ dodal tento taoiseach, když oznamoval, že jeho vláda vytáhne od irských daňových poplatníků finanční příspěvky na tento sužovaný kontinent.

Vardakar tvrdil, že „tou asi nejdůležitější věcí,“ kterou může Evropa udělat, aby si ulevila od migrační krize, je vrhnout ohromné sumy peněz do Afriky – což je zároveň tím pravým „řešením“ masové migrace, jakého se dožaduje globální finančník George Soros, který nedávno na tento blok naléhal, aby se více zadlužil a mohl tak Africe každoročně platit 35 miliard $ „investic“.

Zatím však všechny dostupné důkazy poukazují na závěr, že zvyšování Západní pomoci zemím třetího světa je tím nejspolehlivějším způsobem, jak zvýšit počet lidí migrujících z přijímajících zemí.

Ekonom rozvoje Michale Clemens za využití dat od Světové banky ukázal, že míra emigrace ze zemí třetího světa vždy roste s tím, jak taková země bohatne, kdy nárůst bohatství začne vyvolávat zpomalení migrace teprve poté, kdy se střední příjmy v zemi na hlavu začnou dostávat na úroveň alespoň podobnou k Albánii nebo Kolumbii.

Zdroj: breitbart.com