Dnes jsem četla tento článek vystavený prezidentem Sisel International, Tomem Mowerem. Jakožto zdravotník cítím, že je mou povinností se s ostatními podělit o informace o hrozbě COVID-19, jinak známého jako Koronavirus. (Foto: Wikipedia)

Až budete číst další část, tak si prosím uvědomte, že toto není v žádném případě kvůli prodeji jakýchkoliv produktů, o žádném tvarování trhu v jakékoliv formě.

Po přečtení tohoto článku mi poklesla čelist a zírala jsem na to s otevřenou pusou. Komunisté chtějí kontrolovat ty kolem sebe. Často jsem se ptal dalších, zda není toto „propuknutí“ jenom kvůli tomu?

Komentáře prosím uveďte dolů.

Napsal Tom Mower, prezident Sisel International

NOVÉ OTÁZKY O PŮVODU nKoronaviru COVID-19

Americké Centrum pro kontrolu chorob (CDD) říká, že včera bylo 100 000 nových případů…, ne 15 000, jak hlásí Čína.

PEKING PŘIZNÁVÁ: Změnila se metoda dalšího počítání, to přineslo 15 152 NOVÝCH PŘÍPADŮ VIRU PŘES NOC, což je s větší pravděpodobností 100 000 nových případů během pouhého dne.

Šéf Komunistické strany ve Wuhanu byl vyhozen, protože skrýval propuknutí a s největší pravděpodobností zodpovídá za její uniknutí… Přečtěte si to a uvidíte…

Údajná militarizace Laboratoře P4 ve Wuhanu Čínskou armádou vyvolala nové otázky o původu viru COVID-19 a o zjevném zakrývání, k němuž docházelo už od zveřejnění.

Po včerejším vyhození nejvyšších šéfů zdravotnictví ve Wuhanu, začala čínská státní média referovat, že vedoucí čínský expert na biochemické zbraně Chen Wei, byl teď převelen do Wuhanu, aby vedl úsilí o poražení tohoto smrtonosného patogenu ve stylu zápalu plic.

O Pekingu je známo, že jim v posledních letech pořád docházelo k „náhodným únikům“ viru SAR S, takže neexistuje žádný důvod předpokládat, že kmen Koronaviru z Virologické laboratoře BSL-4 ve Wuhanu by nebyl také takovým náhodným únikem.

Vždyť uvažme, že k tomuto propuknutí mělo údajně dojít koncem prosince (když většina druhů netopýrů v této oblasti je v zimním spánku) a habitat čínských netopýrů má v tomto regionu ohromný rozsah, když je v něm je 6 městských oblastí se stovkami milionů lidí, tak je divná „skutečnost, že kmen wuhanského koronaviru se v Číně objevil jen v blízkosti Virologické laboratoře BSL-4.“

Virologická laboratoř BSL – 4 byla obsazena nejméně 2 čínskými vědci, Zhehli Shi a Xing-Yi Ge, kdy oba jsou virologové, kteří dříve pracovali v americké laboratoři, „která už bioinženýrsky vytvořila neuvěřitelně virulentní kmen netopýřího koronaviru.“

Náhodný únik bioinženýrsky vyrobeného viru (vojenského nebo civilního) z imunoterapeutického výzkumu obrany ve Virologické laboratoři ve Wuhanu nelze automaticky vyloučit, zvláště když ty wuhanské kmeny mají genovou strukturu považovanou za „nepřirozenou“.

Zhengli Shi je údajně spoluautorem kontroverzního článku z roku 2015, který popisuje vytvoření nového viru kombinací koronaviru nalezeného v čínských vrápencovitých netopýrech v kombinaci s dalším virem, který způsoboval akutní respirační syndrom (SARS) u lidí, když různé klastry koronavirů šířících se mezi netopýry znamenají nesmírně nebezpečnou hrozbu, která by se mohla objevit pro lidi! Tento výzkum v té době rozpoutal ohromnou debatu, zda by laboratoře inženýrsky upravující viry neměly potenciál vyvolat pandemické riziko, a zda jejich práce za to riziko stojí!

Jiní virologové kladli otázky, zda informace získané z takových experimentů ospravedlňují potenciální rizika!!! Ač je míru rizika těžké vyhodnotit, tak Simon Wain-Hobson, virolog z Pasterova institutu v Paříži, poukazuje, že výzkumníci vytvořili nově vynalezené viry, které „pozoruhodně dobře rostou“ v lidských buňkách.

„Panely virologů revidujících vědu mohou považovat podobné studie, v nichž se budují chimérické viry z normálně rozšířených kmenů jako příliš riskantní,“ a píší, že je zapotřebí diskuse, „zda tyto studie různých typů chimérických (umělých nepřirozených) virů mohou zaručit, že nedojde k dalším řetězcům událostí, které nelze při výzkumu udržet pod kontrolou, nebo zda riziko vznikající z podstaty takových činností není příliš veliké, abychom se do toho vůbec pouštěli.“

Dříve si vědci mysleli, že na základě molekulárního modelování a dalších studií není možno lidské buňky infikovat. Poslední práce ale ukazují, že „takové viry už kritické bariéry překonaly,“ takže jsou schopny zachytit se na lidských receptorech a účinně člověku infikovat plicní buňky ve vzdušných cestách, říká. A myslím si, že to nemůžete ignorovat.

COŽ NÁS PŘIVÁDÍ SNAD K NEJPOZORUHODNĚJŠÍMU ZJIŠTĚNÍ.

Genetická analýza genů s myelomovými proteiny v tomto určitém regionu, ve kterém se v roce 2015 provádělo bioinženýrství, při němž Zhengli Shi a Xing-Yi Ge v minulosti izolovali netopýří koronaviry, které útočily na ACE2 receptory jako 2019-nCoV kmen koronavirů „poukazují na umělý a nepřirozený původ wuhanského koronaviru s kmenem s geny s myelomovými proteiny, porovnáme-li je s genomy jejich přirozených divokých příbuzných.“

Místo aby vypadaly podobně a homologicky s těmi od jejich divokých příbuzných, jsou podobné části myelomových proteinů u wuhanských kmentů hodně „geneticky podobné s bio-inženýrskými komerčně dostupnými“ genovými sekvencemi, které byly vyvinuty, aby pomohly při imunoterapeutickém výzkumu.

Existuje sice nepatrná matematická pravděpodobnost, že by k tomu došlo v přírodě, ale jen kdyby desetitisíce řetězců z netopýrů se míchaly v desítkách tisíců Petriho misek a dělalo se to po hrozně dlouhou dobu.

A tak, jak pokračuje zpráva, vědci, kteří byli politicky zapojeni do studií molekulárních interakcí koronavirů s lidstvem, strávili desítky let a utratili miliony dolarů, čímž pomohli od základů až k úspěšnému konci vypracovat hyper-virulentní koronavirus v laboratoři UNC – takže se shodou okolností stalo, že k tomu došlo tam, kde je v Číně virologická laboratoř BSL-4, která se shodou okolností stala epicentrem propuknutí koronaviru, který se vymyká zoologické klasifikaci a který má úplně novátorské regiony myelomových proteinů, které sdílí jen s „komerčním genetickým vektorem“, který nemá vůbec žádné divoké příbuzné!!!

Avšak v poslední době, kdy čím dál větší počet globálních expertů zpochybňuje čínskou povídačku o původu, že jde o trh s potravinami ve Wuhanu, tak Zhengli Shi urychleně napsala novou zprávu, která tvrdí, že původní zjištění tohoto nového viru pochází z netopýra ve Wuhanu, tj. z čínského chryzantémového netopýra. Uvedla, že to je nový objev, na kterém několik let usilovně pracovala, a že shodnou okolností o něm napsala článek hned po propuknutí a byl publikován v proslulém mezinárodním akademickém žurnálu Nature.