Video podrobně popisuje mnohé problémy s vývojem a bezpečností třetího nejprodávanějšího produktu společnosti Merck, vakcíny proti HPV – Gardasil. Robert F. Kennedy, Jr., je předseda a hlavní právní poradce Společnosti na ochranu zdraví dětí. (Foto: Youtube)

Chceme, abyste si video podívali a sdíleli, abyste vy a i jiní mohli učinit informované rozhodnutí o tom, zda dítěti dáte nebo nedáte vakcínu Gardasil. 

Video může být také užitečným nástrojem pro pediatry, kteří se snaží pochopit, jak mohla být tato vakcína, která skutečně způsobuje zdravotní problémy u mladých lidí, schválená FDA a potom doporučená CDC.

Video je o odhalení falešných informací o Gardasilu a o padělaných klinických zkouškách, které vedly k jeho schválení a podávání nic netušící veřejnosti.

Robert F. Kennedy, Jr. je synovcem zavražděného J.F. Kennedyho v roce 1963, 35. prezidenta Spojených států. Jeho otec Robert F. Kennedy byl bratrem J.F.K., také byl zavražděn v roce 1968 ve věku 42R. R. F. Kennedy, Jr. měl 9 let, když zavraždili prezidenta Kennedyho a 14 let, když zavraždili jeho otce.