Šokující video z Kalifornie, kde demokraté nedokázali prosadit zákon a pořádek, ukazuje, jak skupina teenagerů napadla nejméně dva mariňáky. (Foto: Twitter)

Hunter Antonino, jedna z obětí, který se sám identifikoval jako příslušník námořní pěchoty, řekl místnímu médiu KCAL-TV, že on a další dva mariňáci požádali velkou skupinu „agresivních“ teenagerů, aby v pátek večer přestali odpalovat ohňostroje v oblasti San Clemente Pier Bowl, protože ho trosky zasáhly do obličeje. Uvedl, že teenageři obtěžovali i ostatní návštěvníky pláže.

Antonino řekl, že zdvořile požádal teenagery, aby odešli, a v tu chvíli na něj a jeho kamarády zaútočila zdivočelá smečka. Na šokujícím videu je vidět, jak nejméně dva mariňáci leží na zemi v poloze plodu, zatímco do nich kopou a dupou.

Případy, kdy divoké smečky teenagerů pustoší, byly letos na jaře zaznamenány i v jiných liberálních státech, kde pokrokoví zákonodárci nedokážou prosadit zákon a pořádek. K tomu došlo v San Francisku, Chicagu a Baltimoru.

Nekontrolovatelní teenageři byli v Baltimoru takovým problémem, že starosta právě prosadil zákaz vycházení pro děti.

Američané, kteří by chtěli obnovit zákon a pořádek, musí v příštím volebním cyklu vyloučit pokrokáře, kteří svými reformami sociální spravedlnosti, které se vrátily do hry, způsobili ve velkých metropolích jen chaos.