Klobásový multimilionář Pavel Antov, „nejlépe vydělávající volený politik v Rusku“, byl nedávno v Indii, kde slavil své 66. narozeniny, když údajně vypadl z okna hotelu a zabil se. (Foto: Flickr / ilustrační)

Zcela nesouvisející zprávou je, že Antov nedávno kritizoval Putinovy kroky na Ukrajině a letecké údery na Kyjev označil za „teror“.

Je zvláštní, že Antov krátce poté zahynul, a to jen dva dny poté, co jeho blízký přítel nečekaně zemřel „na infarkt“.

Antov vyzdvihl ruský raketový úder, když řekl:

Dívka byla vytažena zpod trosek, otec dívky zřejmě zemřel. Matku se snaží vytáhnout jeřáb – je uvězněná pod deskou. Popravdě řečeno, je nesmírně těžké nazvat to jinak než terorem.

To vedlo k tomu, že se Antov dostal pod silný tlak… načež komentář stáhl a vydal uštěpačnou omluvu, v níž tvrdil, že jeho příspěvek na sociálních sítích byl „nešťastným nedorozuměním“ a „technickou chybou“.

Alexej Idamkin, ruský generální konzul v Kalkatě, řekl agentuře TASS, že Antov „vypadl“ z okna hotelu v Rayagadě ve státě Odisha.

Antov se tak připojil k rozsáhlým řadám ruských lékařů, kteří v posledních letech rovněž nevysvětlitelně skončili tragickou smrtí pádem z okna nemocnice.

[ZH: A následuje smrt Ravila Maganova, viceprezidenta a předsedy představenstva ruského ropného gigantu Lukoil, který zemřel v září po pádu z okna šestého patra nemocnice v Moskvě… který byl posledním z řady nevysvětlených nebo předčasných úmrtí ruských magnátů spojených s energetickým průmyslem v posledních měsících].

Možná by Bidenova administrativa měla začít používat stejnou taktiku při jednání se svými domnělými nepřáteli? Je zřejmé, že Clintonovi by takové opatření přijali. A americká mainstreamová média by ráda informovala o tom, že Donald Trump, Ted Cruz, Lauren Boebertová a další „vypadli z okna“ a zemřeli.

Kdyby však na této sféře zůstalo ještě mnoho rozumných lidí, takováto absurdní „vysvětlení“ smrti politických oponentů našich vládců by nezůstala bez odezvy.

Vlad měl tvrdit, že Antov zemřel v důsledku něčeho méně absurdního, než je pád z okna hotelu v zimě. Možná měl říct, že Antov byl zasažen meteoritem. Nebo ještě lépe, zbloudilá ukrajinská raketa. Nebo že zemřel na následky klimatických změn.

Ale bohužel v dnešním světě je zdravý rozum v nedohlednu.

Stejně jako Antov.

Zdroj: americanthinker.com