S příchodem zimy jsme vstoupili do postříbřeného světa. Je to období pro dávání lásky, dávání naděje a nových dárků. Můžeme také objevovat krásy zimy! Nabídky při změně sezóny jsou vnikající příležitostí pro obnovu operačního systému a k dosažení zlepšení výkonu i bezpečnosti. Na produkty Microsoftu jsou totiž slevy.

Věčným tématem zimy jsou srdce a žár. Godeal24 také ve studené sezóně nabízí vřelé jednání, které pomůže překonat těžkosti. Dát unikátní a šik dárky, aby se jimi šířila radost a vyjádřila vděčnost. Ať už hledáte MS produkty pro domácí použití nebo k využití pro studium a v profesionální oblasti, tak pro vás zimní prodeje Godeal24 Winter Sale mají geniální volby.

Projdete to snadno! – Není třeba žádný kupón

Jeden z nejlepších kaufů, jaké jsme na GoDeal24 mezi licencemi spatřili, což znamená, že abychom mohli využít výhodu nejlepších nákupů na trhu, tak nepotřebujeme žádný slevový kupón. Jejich ceny jsou velice konkurenceschopné a licenci Windows 10 dostanete za méně než 8 euro. Přičemž je to zcela legální a nepotřebujete používat žádný aktivátor. Níže vidíte všechny „cool“ slevy ze speciálu GoDeal24.

50% sleva na produkty Windows

Teď si můžete užít a využít mimořádné 50% slevy na softwarové licence. Vše, co musíte udělat, je použít kód slevy „ SGO50 “ u své nákupní karty a máte okamžitý přístup k softwaru za následující ceny:

62% sleva za nabídky balíčků!

Některé klíče samotné jsou už v prodeji za ohromné slevy a ještě teď můžete v nabídce dostat něco navíc. Dvojí překvapení s 62% srážkou!

Se speciálním slevovým kódem „ SGO62 můžete shrábnout dodatečnou 62% slevu:

55% SLEVA – Vše nejlepší s nejlepší nabídkou!

Chceme-li koupit jiný typ softwaru, můžeme dostat na velký počet licencí v profesionální oblasti až 55% slevu.

Potřebujeme k tomu jen na nákupní kartě použít kód „ SGO55 .

Godeal24 vám posílá přání pohodové zimy, užijte si speciálních slev!

Jak platit pomocí PayPal?

Pomocí PayPal můžete postupovat následující metodou:

Jděte na obrazovku výběru a pokračujte jako host (nebo si zřiďte účet).

Můžete jako výchozí v tabulce „Platební informace“ (Payment Information) dostat volbu Cwalletco – klikněte na pokračovat (continue).

Jděte na „Revize objednávek“ (Order Review) na obrazovce výběru a klikněte na „Umístit objednávku“

Klikněte na „Vybrat platební metodu“ (Choose Payment Method“ pak klikněte na „Zpracovat objednávku“ (Process Order)

Ukáže se vám obrazovka s různými volbami placení, můžete použít Paypal nebo Kreditní karta (CreditCard) – (také přes Paypal)

Pokud se vám náhodou vyskytne nějaký problém nebo budete-li mít pár otázek k zodpovězení, je tam jejich tým služeb zákazníkům, aby vám pomohli slovy či skutky! Pro jakýkoliv typ kontaktu jim jen pošlete e-mail na následující adresu: service@godeal24.com.

Rychlé dodání a nejlepší služby

U Godeal24.com můžete očekávat ty nejlepší služby. Krátce po objednání dostanete zboží dost jednoduše a rychle e-mailem. Nezapomeňte prosím ve své emailové schránce zkontrolovat i spam nebo Reklamy emailové schránky, abyste si ověřili, že vaše objednávky se úspěšně zaplatily. Takže nemusíte čekat dny na doručovatele. A pokud by došlo k problémům nebo máte prostě otázky, je tu vždy zákaznická služba, aby vám s vašimi slovy a skutky pomohla. Můžete poslat email na adresu: service@godeal24.com týkající se jakýchkoliv problémů, na které narazíte.

Nezapomeňte nejdříve stáhnout na své PC správné verze a teprve potom je aktivovat pomocí nových klíčů, které jste koupili.

Komerční sdělení.