Tohle je úplně normální. BBC informuje o lidech, kteří si nechávají implantovat mikročipy do rukou, aby mohli nakupovat. (Foto: Youtube)

Článek se čte jako reklama na společnost Walletmor, která nabízí, že lidem za pouhých 300 dolarů vloží čipy do ruky.

„Implantátem lze zaplatit za nápoj na pláži v Riu, kávu v New Yorku, účes v Paříži – nebo v místním obchodě s potravinami,“ říká zakladatel a šéf společnosti Wojtek Paprota.„Lze ho použít všude, kde jsou přijímány bezkontaktní platby.“

Není to trochu divné, invazivní a není to obrovský krok na cestě do dystopického pekla?

Ne, vůbec ne. Pan Paumen říká, že žádné z těchto obav nemá.

„Čipové implantáty obsahují stejnou technologii, kterou lidé používají denně,“ říká, „od klíčenek k odemykání dveří, karet veřejné dopravy, jako je londýnská karta Oyster, nebo bankovních karet s funkcí bezkontaktních plateb.“

„Čipy RFID se používají u domácích zvířat k jejich identifikaci, když se ztratí,“ říká.

A co když je tento čip plný osobních informací, není to potenciální minové pole pro ztrátu soukromí a manipulaci, kontrolu a útlak obyvatelstva ze strany vykořisťovatelských vlád nebo korporací?

NE! Nedělejte si s tím starosti.

Steven Northam, vedoucí lektor inovací a podnikání na Winchesterské univerzitě, říká, že obavy jsou neopodstatněné. Kromě své akademické práce je zakladatelem britské firmy BioTeq, která od roku 2017 vyrábí implantované bezkontaktní čipy.

„Tato technologie se již léta používá u zvířat,“ tvrdí. „Jsou to velmi malé, inertní objekty. Neexistují žádná rizika.“

Jak jsme informovali v lednu, tato technologie se již používá k propojení lidí se stavem jejich vakcíny COVID, přičemž vývojáři tvrdí, že se to stane běžnou věcí, ať se vám to líbí, nebo ne.

Tato dystopická technologie je neodmyslitelně spojena s módou.

Není pochyb o tom, že během několika let média označí každého, kdo se proti takovému kroku postaví, za „nebezpečného, protičipového konspiračního teoretika“.

Sám průkopník „velkého resetu“ Klaus Schwab ve své vlastní knize přiznává, že implantovatelný mikročip je konečným cílem.

„Někteří z nás už mají pocit, že se naše chytré telefony staly prodloužením nás samých. Dnešní externí zařízení – od nositelných počítačů po náhlavní soupravy pro virtuální realitu – se téměř jistě stanou implantovatelnými do našich těl a mozků,“ napsal zakladatel Světového ekonomického fóra.

Vědecká složka americké armády, DARPA, rovněž pracuje na implantovatelných zařízeních, která by detekovala covid-19 a další viry, a dokonce by podávala vakcíny a léčbu.

Zdroj: infowars.com