Volby v USA v roce 2020 zůstávají vzrušující. Každý den vyjdou najevo nové podrobnosti o největším volebním podvodu všech dob. Svět ještě nikdy nic podobného neviděl. (Foto: Wikimedia)

Do 6. ledna, kdy se v Kongresu sčítají volební hlasy, zbývají necelé tři týdny. K datu inaugurace 20. ledna je jich pět. Je známo, že americké kolegium volitelů se na svém zasedání 14. prosince vyslovilo pro Joea Bidena – a že mu Vladimír Putin potom poblahopřál. Navenek to vypadá, že volby konečně skončily. Ve skutečnosti čas běží, ale proti Joe Bidenovi a americkým demokratům. Rovněž běží proti BigMedia a BigTech.

Nejnovější vývoj

 • Přestože závěrečná zpráva ředitele Národní zpravodajské služby Johna Ratcliffe nebyla dokončena podle plánu do 18. prosince, oceněná televizní novinářka Maria Bartiromo včera na Fox News oznámila, že ze zpravodajských  kruhů uniklo, že Donald Trump měl volby určitě vyhrát. Závěrečná zpráva Ratcliffa se nyní očekává v lednu. Národní zpravodajská služba chtěla podrobněji představit vliv Číny. Rusko a Íránu.
 • Kvantitativní rozsah přesunu podvodného hlasování od Trumpa k Bidenovi je nyní všeobecně známý. Těch hlasů je více než dost, aby se volby otočily.
 • Donald Trump navrhuje Richarda Donoghua, bývalého soudce americké armády,na místo  rezignujícího generálního prokurátora Williama Barra, což je vzhledem k možnému vyhlášení stanného práva do jisté míry výbušné.
 • Senátor Rand Paul z Kentucky oznámil, že krátce před volbami změnilo volební zákony 24 států, které obcházely zákonodárné sbory, takže všechny změněné volební zákony byly nezákonné.
 • Amistandův projekt společnosti Thomas More-Society pod vedením bývalého generálního prokurátora v Kansasu Phill Kline odhalil ve studii zveřejněné předevčírem obrovský vliv BigTech na volby v USA. Bylo podrobně zveřejněno, jak šéf Facebooku Mark Zuckerberg „ovlivnil“ volební výbory a postupy sčítání s minimem 400 milionů amerických dolarů. Tradičně demokratické kraje ve federálních státech byly zvýhodňovány v poměru přibližně 9: 1 na úkor tradičních republikánských krajů, zejména s ohledem na okolnosti hlasování jako takového. Porušení zásady rovného zacházení se všemi voliči.
 • 7 států nyní zdvojnásobilo volební hlasy. Tím bylo zajištěno, že volební podvody, které dosud v různých státech probíhají, mohou pokračovat, přestože americké kolegium volitelů již hlasovalo. Pokud by byly volební výsledky v těchto státech zdiskretizovány, byly by potom neplatné i hlasy amerického kolegia.
 • Audit hlasovacích strojů Dominion v Michiganu, které nejsou jen počítacími stroji, ale i počítači, ukázal chybovost mezi 62 a 68 procenty. To je 700násobek zákonem povolené hodnoty odchylky.
 • Mezitím v Senátu USA doslova „explodovalo“ slyšení o volebních podvodech.
 • Ve státě Texas a ve dvou dalších státech se stává populární uvědomění obyvatel a odtržení od Spojených států.
 • Za účelem vyšetřování účasti Joe Bidena na zahraničním podnikání jeho syna Huntera, kterého FBI – oficiálně vyšetřuje kvůli daňovým únikům – inicioval Bílý dům zřízení zvláštního vyšetřovatele. Nyní je třeba věnovat pozornost jedné ze společností rizikového kapitálu Hunter Biden, jejíž největším akcionářem je Bank of China. Joe Biden údajně dostal 10 procent provizi za zprostředkování příslušných kontaktů.
 • Demokratický senátor Eric Swalwell z Kalifornie, člen „house intelligence“ (Stálý užší výbor pro zpravodajské služby), a má tak nárok na prohlížení nejtajnějších ze všech tajných dokumentů, byl odsouzen za roční styk s čínskou špiónkou jménem Christine Fang.
 • Je známý čínský hackerský útok na databáze amerického ministerstva financí a dalších institucí americké administrativy
 • Republikánský vůdce většiny Senátu Mitch McConnell je pod palbou za blahopřání Joeovi Bidenovi. Jeho manželka Elaine Chao má kontakty v čínských kruzích, kde hraje důležitou roli také Bidenova rodina

Do uvedení nového prezidenta USA 20. ledna tedy zbývá ještě dlouhých pět týdnů. Nikdo by neměl být překvapen, pokud bude novým americkým prezidentem ten starý. Tváří v tvář nejnovějšímu vývoji lze spekulace německých médií o „Donaldu Trumpovi ve vězení“ označit pouze za bizarní.

Zdroj: journalistenwatch.compz.cz