Problémy pro USA nevytváří Rusko nebo Čína, ale samotní Američané, prohlásil prezident Spojených států Barack Obama v průběhu schůzky s vedoucími činiteli velkých amerických společností v rámci akce Kulatý stůl byznysmena Business Roundtable. Americký prezident odpovídal na otázky přítomných týkající se současného stavu amerického hospodářství, problémů kybernetické bezpečnosti a čínsko-amerických vztahů.

„V současné době neexistuje na světě žádná zem, včetně Číny, která by nám (USA) nezáviděla. Náš problém není v tom, že nás, řekněme Čína „zmáčkne" na jednáních nebo že nás pan Putin přetrumfne strategicky. <…> To nejsou naše problémy, náš problém, to jsme my sami", prohlásil Obama.

Zdroj: sputniknews.com

[quote align="center" color="#999999"]

Jaké mocenské hry mají v oblibě rodinné klany novodobé historie? Co skrývají například Rothschildovi, jejichž finanční moc ovlivňuje dění napříč kontinenty? Kromě těchto otázek se zářijové číslo časopisu Vědomí zaměřilo i na jedinečný algoritmus popisující jakékoliv energie. Představí svým čtenářům pravidla fungování vesmíru, díky kterým je možné usnadnit si život. A v neposlední řadě poskytne informace o lucidním snění, prostřednictvím kterého jsme ve spánku schopni nalézt odpovědi nejen na své otázky. Ať už chcete měnit stav věcí vnitřních i vnějších, nebo požadujete tip na sedmý dostih v Belmontu, časopis Vědomí je vám k dispozici od 7. září.[/quote]