Hotelový personál v průběhu konference držel s Alexem Jonesem Členové Bilderbergu, se zase jednou neudrželi, aby nevyjevili svou zběsilou aroganci vůči americkému lidu a prvnímu ústavnímu dodatku, takže během návštěvy svého výročního „piklení“ v Chantilly ve Virginii v uplynulém víkendu referovali o protestujících venku jako o „švábech”, jak tvrdí jeden z hotelových zaměstnanců westfieldského Marriottu. Dopisovateli londýnského Guardian Charlie Skeletonovi se povedlo během cesty z místa konání prohodit pár slov s někým z hotelového personálu. Skeleton rovněž postřehl i u policie, že u nich chybí přátelství k Bilderbergům.

Pomohl jsem policistovi přemístit bezpečnostní zábrany u určitých stromů, když ztišil hlas a ledabyle prohodil: „My Bilderbergy nepodporujeme, věř mi.“ A to samé mi řekl hotelový zaměstnanec, když projížděl branou hotelu. Stáhl okénko a pokynul mi. „Chci, abyste věděli, že vaše lidi nazývají ‚šváby‘. Pracuji v hotelu a oni se mě ptali, jestli tam ti švábi ještě jsou. Mysleli tím vás“.

Jak už jsme hlásili v pátek během další konverzace, která se odehrála v hotelové hale, vyjadřovali přijíždějící členové Bilderbergu otevřeně svou touhu vidět demonstranty „umírat při havárii letadla“.

Ač odpřísáhli mlčenlivost, hoteloví zaměstnanci i tak běžně vynášeli informace o soukromé konverzaci vedené Bilderbergy převážně jako způsob odvety za hrubost a opovržlivost, s jakou se k nim účastníci chovali.

Skeletonova zpráva potvrzuje, že hotelový personál nedostal vůbec žádné spropitné, ač mezi účastníky byli i někteří z nejbohatších lidí na planetě. „Letos nikdo nic nedostal,“ sdělill mu zdroj uvnitř hotelu.

Poté, co se skamarádila s člověkem zevnitř, odhalila rovněž protestující Karen Fieldová, že v průběhu konference hotelový personál sledoval protestující živě na svých počítačích.

„Měli jsme houf hotelového personálu kolem počítače v zadní kanceláři, který sledoval Alexe Jonese – a ti všichni s ním drželi,“ řekl tento zdroj Fieldové.

Fieldová také odhalila, že letos bylo střešní apartmá rezervováno pro Henryho Kissingera, i když ho mívá už od roku 2008 královna Beatrix z Holandska.

Další skutečností podle zdroje Fieldové bylo, že „ne všichni seděli spolu ve velké místnosti – jak jsem vždy myslel, že to je – ale měli spoustu oddělených místností a rozdělovali se do nich na schůzky. Ta první byla v 16:30 ve čtvrtek.“

Tahle daleko soukromější dimenze konference dále zvyšuje věrohodnost prohlášení bývalého generálního tajemníka NATO a návštěvníka Bilderbergu Willyho Claese o předpokladu Bilderbergu, že každý člen bude po ukončení shromáždění ve svém odpovídajícím okruhu působnosti realizovat to, o čem se diskutovalo.

Skeleton rovněž hlásí, jak byli organizátoři Bilderbergu konfrontováni s fotografy, když se připravovali na opuštění hotelu. Někteří z organizátorů si zkusili zakrýt tváře, lze předpokládat jejich zahanbenost, že pracují pro smečku globalistů, kteří projevují takovou zlovůli vůči americkému lidu.

Tohle přiznání, že Bilderbergové pohlíží na protestující jako na „šváby“, neilustruje nic jiného než zlovolnou, antiamerickou, nedemokratickou, autoritářskou a elitářskou smečku maniaků posedlých kontrolou.

Během piklení Bilderbergů v roce 2010 ve Španělsku byli členové slyšeni, jak si stěžují na skutečnost, že si ti „švábi“ mohli dovolit cestovat i do cizích zemí, aby dosáhli toho, že jejich hlas bude vyslyšen.

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: prisonplanet.com

]]>