Billy Campbell, pětiletý syn britské televizní osobnosti Davida Campbella, údajně věří, že je reinkarnovanou princeznou Dianou. (Foto: Instagram / David Campbell)

David napsal článek, v němž rozebírá věci, které o Dianě jeho syn nějakým způsobem ví, přestože ho o ní rodiče neučili. Podrobnosti ho přesvědčily o jakémsi spojení.

Britský televizní moderátor David Campbell a jeho manželka Lisa mají tři děti: desetiletého Lea a pětiletá dvojčata Billyho a Betty. Je to domácnost plná zábavy, která díky Billyho nadpřirozenému spojení nabrala strašidelný směr.

Billy od mládí pociťoval vztah k princezně Dianě. Je to zvláštní, zvlášť když si uvědomíme, že David a Lisa tvrdí, že s malým chlapcem nikdy nemluvili o Dianě tak, jak o ní mluví on.

„Začalo to, když někdo dal mé ženě Lise kartičku s Lady Di. Billy ukázal a řekl: ‚Podívej, to jsem já, když jsem byla princezna,'“ napsal pro časopis Stellar.

Nejprve si mysleli, že jde o vtipnou, náhodnou poznámku dvouletého dítěte. Když byl starší, dělal další poznámky se stejným koncem. Když viděl fotografii prince Williama a prince Harryho, označil je za „moje kluky“ a „moje syny“.

„Jednomu našemu skotskému příteli tvrdil, že když byl princeznou Dianou, chodil na hrad v tom kiltu,“ napsal David.

„Popsal ten hrad, že na něm byli ‚jednorožci‘ a jmenoval se Balmoral.“

Ukázali Billymu fotografie několika různých zámků a zeptali se, který z nich je ten, o kterém mluvil. Billy si údajně v mžiku vybral skutečný Balmoral.

David řekl, že Lisa ukázala Billymu další Dianinu fotku. Podělil se o děsivý příběh.

„[Jeho matka] mu ukázala další Dianinu fotografii, na což Billy řekl: ‚Tam jsem já jako princezna. Jednoho dne se ozvaly sirény a já už princeznou nebyl,“ napsal.

Billy také tvrdil, že „měl bratra jménem John jako princeznu“. David a Lisa o žádném královském bratrovi jménem John nevěděli. Když si to vyhledali, zjistili, že Diana měla bratra, který se narodil rok před ní a jmenoval se John a zemřel jako kojenec.

Billy měl vždycky nějaké nadpřirozené spojení, svěřila se rodina.

„Když Billy jako miminko špatně spal, Lisa za ním přišla a zeptala se ho proč. Billy odpověděl: ‚Protože si pro mě chodí,'“ svěřil se David.

„Když se Lisa zeptala, kdo to je, Billy ukázal na střechu a řekl: ‚Oni to dělají, ale do rána mě přivedou zpátky.“

David se ptá, zda bude jeho syn tyto zážitky prožívat i nadále a zda se bude s Dianou ztotožňovat i ve vyšším věku, nebo zda se jedná o bizarní fázi.

„Vyroste Billy a nikdy si na to nevzpomene? Mohl by být skutečně reinkarnovanou esencí lidové princezny?“ ptá se.

Zdroj: littlethings.com