Být zavřený v (dobrovolné) karanténě kvůli řádící epidemii koronaviru není žádný med, ale třeba se na tom dají najít i pozitivní aspekty. Kromě home office a dlouho odkládaných domácích prací se třeba najde čas i na nějaký ten počítačový oddech a možná i na nějaké ty nové instalace či reinstalace softwaru.

A na českých počítačích určitě ještě často straší staré „pirátské“ verze třeba systému Windows či Office, i když s dnešními cenami k tomu není nejmenší důvod. A tomu mohou pomoci březnové slevy z webu Keysworlds, kde je hlavním tahákem až 50 % dolů na produkty Microsoft Office.

A rozhodně bude z čeho vybírat, protože budou k mání velmi zajímavé kusy, které ještě podpoří hezky tučné slevové kupóny. Co třeba takové Windows 10 Pro s 38 % slevou jen za 8.67 euro? Případně k ancelářský balík Office 2019 Professional Plus s 50 % slevou jen ze 29.50 euro? Fantazii se meze nekladou a určitě stojí za to si nabídku pečlivě prohlédnout. Jen upozorňujeme, že akce platí jen do 31.března.

Užijte si 50% slevu při koupi kancelářského balíku 2019 pro svůj počítač, před pokladnou použijte 50% slevový kupon KWS50:

Zadejte kód KWS38 a získejte 38% slevu na všechny produkty společnosti Microsoft, jako jsou klíče pro Windows a pro Office 2016:

Jednoduše nakoupíte, jednoduše zaplatíte

Keysworlds nabízí vynikající služby a specializovaný automatický systém pro dosažení bezkonkurenční efektivity, zaručující 100% spokojenost zákazníků! Kód obdržíte na svůj účet během několika minut e-mailem. Nabízejí také snadné způsoby platby, se zabezpečenými a spolehlivými způsoby platby, jako jsou PayPal, bankovní převod, kreditní karta nebo debetní karta, a nepřetržitý zákaznický servis (service@keysworlds.com), aby zajistily, že obdržíte náležitou pomoc kdykoli ji budete potřebovat.

Komerční sdělení.