Poslední video ukazuje, že povstalci ničí vlastní sídliště, kde mají rodiny! Goebbels by se za podobný výkon nemusel stydět. A největší kouzlo je v tom, že poslední část manipulace dodělala tvořivost tzv. "nezávislých" médií. V nedávném článku jsme popisovali činnost placené US-agentury, která působí na Ukrajině (Mediální lež rozpoutala válku v Iráku. A co Ukrajina?). A není sama, manipulace s realitou se neštítí provádět i velké, dříve renomované zpravodajské agentury. Podívejte se na článek Fakta o Sýrii XVIII. a mediální manipulace světových médií. Ve třetím odstavci najdete video, kde americká NBC použila video povstalců útočící na SAA a dala k němu přesně opačné vysvětlení.


Asadova SAA prý útočí na humanitární konvoje s potravinami! Ve studené válce účel ospravedlňuje prostředky a stejná válka nyní běží na Ukrajině. Co se tam děje?

Jednoduše řečeno, jde o přepady typu loupežníků nebo loupeživých hord. Národní gardisté a placení žoldnéři vletí se střílejícím bévépečkem do normálního města jako Slavjansk nebo na něj střílí z minometů, raketometů, bombardují jej ze stíhaček nebo z vrtulníků. Kyjevská junta cíleně míří na civilní čtvrti a zabíjí zdejší občany. Ti se pochopitelně brání zátarasy hlídanými domobranou, která má kvalitu profesionální armády. Každý zdejší chlap byl v armádě nejméně tři roky a umí bojovat s každou myslitelnou ruskou zbraní, kterou mu dobrovolně či nedobrovolně odevzdali vojáci v kasárnách obsazených civilní domobranou měst jako Slavjansk. Zdejším Ukrajincům mluvícím rusky se nelze divit, nechtějí být zmasakrováni a upáleni zaživa jako jejich krajané v Oděse ( Po masakru v Oděse již není cesty zpět).

A ty bévépéčka už má zdejší domobrana také, dokázali si je vybojovat od špatně cvičených a zbabělých gardistů. Ti přišli beztrestně plundrovat a zabíjet, zatímco druhá strana brání své rodiny a děti. Rozdíl v morálce je tedy zřejmý, a to si počkejme na svědectví chycených žoldnéřů. Blackwater a další poloprivátní žoldnéřské agentury tam nemohou posílat Američany, protože ti neumí pořádně ani svou mateřskou angličtinu. Proto jejich pobočky na Východě verbují jako žoldnéře na zdejší loupeživé výpady a další špinavou práci Poláky, Čechy, Slováky a podobně. Viz článek Polská vláda podrazila Ukrajinu jako Stalin Polsko.

 

Manipulace v přímém přenosu

Občané si zvěrstva Kyjevské junty při ostřelování města točí na mobily nebo na video. Videokameru zde má prakticky každý, kdo má osobní auto, kvůli pojištění při nehodě. Policisté jsou úplatní nebo nikam nejezdí a pojišťovna vyžaduje při nehodě záznamy obou kamer. Zdejší válka je tedy na videích takřka v přímém přenosu. A nyní k manipulaci AFP, celý článek najdete francouzsky zde. Na originálním videu vidíte ostřelování civilních paneláků Slavjanska ukrajinskými pučisty, točeno přímo z balkónu.