Těžařský magnát Clive Palmer obvinil vládu Spojených států z financování ekologické skupiny Greenpeace prostřednictvím CIA, aby podvracela australský sektor uhelného průmyslu. Pan Palmer pronesl mimořádné prohlášení týkající se plánu Greenpeace na zneužití soudního systému k zablokování povolení těžby uhlí. Má vztek na plán Greenpeace využívající právníků k maření budoucích projektů těžby uhlí a tvrdí, že toto financování přichází od ekologické charity Rockefellerovy nadace. Vznáší domněnku, že je financovaná CIA a říká, že se snaží poškodit australský průmysl a pomoci americkým zájmům. – ABC

Dominantní sociální téma: Zelení jsou úžasní. Jsou to odvážné ekologické skupiny. (Dominantní sociální téma je u Daily Bell vždy propagandistická teze, kterou se establishment snaží jako mem vnutit veřejnosti, a té se Daily Bell vysmívá.)

Analýza svobodného trhu: Internetová reformace nadále elitě podrývá ta její dominantní sociální témata.

Mocenská elita chce vytvořit světovou vládu a využívá k tomu na děsu založené propagandy, aby střední třídy dotlačila k odevzdání moci a bohatství ve prospěch speciální globálních orgánů jako jsou OSN.

Nyní se ale ta jejich sociální témata drolí. To, co nazýváme internetovou revolucí, rozhlašuje pravdu o mocenské elitě a jejích manipulacích.

V několika posledních dnech jsme pustili několik článků o globálním oteplování a jeho zfalšované povaze. Nyní se k této hádce přidává i uhelný magnát.

Toto Palmerovo obvinění  by nikdy neobletělo celý svět nebýt internetu. Nyní je ale tato alternativní informace zřetelně dosažitelná.

To, co Palmer prohlašuje, je nejspíš pravda, on ale nevyslovuje ten širší obraz. Celé ekologické hnutí bylo nejspíš vytvořeno, aby vyhnalo ceny energií a vyvolalo umělý nedostatek.

Elity svět tlačí pod globální vládu přes kontrolu základních existenčních potřeb člověka – potravin, vody, a dokonce i vzduchu (oxid uhličitý, globální oteplování atd.)

Palmer věří, že zelené hnutí se zaměřuje na Austrálii, aby snížila uhelný průmysl. Jak ale neustále zkoušíme ukázat (spolu s ostatními), tahle záležitost je rozsáhlejší, než jen tohle a sázky jsou daleko vyšší.

Tady mluví Palmer a vysvětluje své hledisko:

 

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: www.thedailybell.com