Americký ekolog tvrdí, že lidé nejsou ze Země, a že jsme byli na tuto planetu vysazeni před desítkami tisíc let nepozemšťany. Dr. Ellis Silver ve své nové knize poukazuje na četné fyziologické charakteristiky, které vysvětlují, proč se lidé nevyvinuli spolu s dalším životem na Zemi. Celá ta škála toho, že lidé trpí bolestmi zad – což naznačuje, že je to proto, že jsme se vyvinuli ve světě s nižší gravitací – po to, že snadno utrpíme popáleniny od slunce a máme obtížný porod. Dr. Ellis říká, že ač tato planeta z větší části potřebám lidí vyhovuje, neslouží nejspíš zájmům tohoto druhu tak dobře, jako si představovali ti nepozemšťané, kteří nás sem vyhodili.

‚Lidstvo by mělo být podle předpokladu nejvýše vyvinutým druhem na planetě, ovšem je překvapivě nevhodné a špatně vybavené pro pozemské prostředí: poškodí je i sluneční svit, má hroznou nechuť k přirozeně se vyskytujícím potravinám, směšně vysoké procento chronických chorob a mnohem více,‘ tvrdí na Yahoo.

Dr. Ellis říká, že lidé možná trpí bolestmi zad, protože se vyvinuli ve světě s nižší gravitací. Žádný jiný domorodý druh na této planetě takový problém nemá, říká.

Rovněž věří, že lidé nejsou konstruováni, aby byli natolik vystaveni slunci, jako je to na Zemi, jelikož se nemohou – na rozdíl od ještěrů – slunit klidně týden nebo dva a nemohou být slunci vystaveni každý den, aniž by měli problémy.

Naznačuje, že neandrtálci zrovna tak jako homo erectus byli kříženci s jinými druhy, snad z Alfa Centauri, což je nejbližší hvězdný systém k naší sluneční soustavě, jen asi 4,37 světelných let od slunce.

  • Bolesti zad naznačují, že se lidé vyvinuli ve světě s nižší gravitací
  • Popálení od slunce poukazují, že lidé nejsou konstruováni, aby slunci byli neustále vystaveni
  • Rozměry hlav miminek představují pro ženy při porodu problém – což je těžkost, kterou s námi jiné druhy z planety nesdílí
  • Lidé jsou pořád nemocní, možná protože jejich tělesné hodiny se na rozdíl od Země vyvinuli v očekávání 25 hodinového dne
  • Lidé se prostě cítí, jako by na své planetě nebyli doma

Dr. Ellis říká, že mnozí lidé cítí, že sem nepatří, a necítí se na Zemi doma. ‚Jedním z důvodů pro to … by mohlo být, že Země je vězeňskou planetou, jelikož jsme zjevně od přirozenosti násilným druhem, a budeme tu, dokud se nenaučíme se chovat,‘ řekl.

Dr. Ellis řekl, že záměrem jeho knihy je vyvolat debatu, nikoliv, aby to byla vědecká studie, a doufá, že to přivede lidi do kontaktu s ním, aby navrhli další ‚důkazy‘.

Ač i jiní vědci říkali, že některé bakterie na Zem dorazily z kosmu, tak Chris McKay, astrobiolog z NASA, říká, že zkratkovitý závěr, že jde o nepozemský život, je ‚velká zkratka‘.

Profesor Wainwright z University of Sheffield to plánuje dále prozkoumat a věří, že život, který nepochází ze Země, neustále z kosmu přilétá.

Dr. Ellis říká, že jeho myšlenka je v evoluci těchto myšlenek extrémem, a je jejím záměrem je vyprovokovat k zamyšlení, a tvrdí, že se mu na to dostalo převážně pozitivních reakcí.

Zajímá ho, jestli lidé na Zem přišli odděleně, možná přineseni meteory a kometami, než se vyvinuli do druhu, který známe dnes.

‚Má teze předkládá to, že lidstvo se nevyvinulo z tohoto konkrétního kmene života, nýbrž se vyvinulo jinde a na Zem bylo převezeno (už jako plně vyvinutý Homo sapiens) někdy před 60 000 až 200 000 lety,‘ říká.

Zdroj:  dailymail.co.uk