Zveřejnění memoranda FISA činí z 2. února 2018 den vstupující do historie jako počátek čistky Trumpovy administrativy v Hlubokém státě. K událostem, jako je tato, nedochází často. Ne každý den internetoví kampanisté otřásají paláci mocných, ale teď právě k tomu došlo! Veřejná kampaň požadující zveřejnění tohoto memoranda #releasethememo dosáhla svého triumfu, když bylo memorandu Soudu FISA zveřejněno bez úprav, a to je vítězství občanského aktivismu.


A tak Trump zůstal potichu o tom, co ví, a nechal je, aby se všichni odkopali, když mu lhali do tváře, vybarvovali se, kdo je křivý, kdo je rovný, a umožnili Kongresu chytit se toho a dát se do práce.

Teď, v únoru 2018, jen něco přes rok později, už všechno vyklíčilo správně. Kongres podporovaný kampaněmi #wethepeople #releasethememo přišel za Trumpem a předložil mu autentická a nezpochybnitelná fakta, takže Trumpovi vlastně už nezbývalo, než to memorandum zveřejnit, jinak by byl sám vlastně vinný překážením spravedlnosti! Samozřejmě, o tom nemohlo být nikdy ani řeči, a tak Trump, jak bylo jeho povinností, to memorandum zveřejnil. Jeho nepřátelé si mohou kecat, co chtějí, a to oni budou, ale nemohou říci, že by to byla prostě Trumpova pomsta, nemohou okecat kongresová zjištění Zpravodajské komise Sněmovny…

A plná vina Hlubokého státu se krásně rozbalila, aby si ji lid mohl nádherně prohlédnout: je to v plné nádheře před očima Amerického lidu i celého světa!

Je kriticky důležité tomu porozumět: To memorandum a informace v něm jsou jen vrcholem hromady dokumentů o 1,2 milionech stranách, a to je jen zadokumentování základního zločinu podvedení Soudu FISA, aby dal nezákonně špehovat tehdejšího kandidáta a později zvoleného prezidenta Trumpa. Ale od té doby se kolem toho v rámci vzoru samočinného násobení jednou rozběhlé zločinnosti na to nabalilo 100 krát více zločinů: když se pokoušeli krýt, že Hluboký stát 4 krát lhal Soudu FISA, aby Trumpa dostal a udrželi si ho jako sledovaného! Jakmile jednou začnete lhát, tak už musíte s lhaním vydržet a tak je ta lež čím dál větší, větší a větší!

PODROBNOSTI

Mluvíme o FBI a DOJ v době 2016 pod ředitelem FBI Comeyem a ministryní spravedlnosti Lorettou Lynch.

V té době došlo ke 4 žádostem na soud FISA, které vycházely výlučně z informací britského špiona Christophera Steela.

3 z těch žádost podepsal Comey a jednu Andrew McCabe, ten samý McCabe, který před čtyřmi dny v ohromném spěchu vypadl z úřadu do předčasného důchodu, když jeho šéf, nynější ředitel FBI Wray, četl toto memorandum a uvědomil si, do jak hluboké žumpy FBI zapadlo. Po čem teď Wray skočí, bude dost zajímavé…

K dalším, co to podepsali, patří náměstkyně ministryně spravedlnosti Sally Yates, rovněž známá obstrukcemi brzdícími zavedení Trumpovy vyhlášky omezující cesty do Ameriky kvůli islámskému terorismu, úřadující ministr spravedlnosti Dana Boente a náměstek ministra spravedlnosti Rod Rosenstein, kdy Rosenstein hraje svou roli až dodnes! Nečekejte ale, že by mu to vydrželo!

A to vše se skrývalo za utajením Soudu FISA, tudíž skryto zrakům veřejnosti a veškerého prozkoumání veřejností. V době, kdy by FBI správně měla řádně vyšetřovat zločiny Hillary Clinton, a ne aby jí dávala volnou ruku, tak místo toho konspirovala, aby dodala Kampani Clintonové každičký útržek informací, co mohla, aby umožnila poškodit Donalda Trumpa a zastavit ho na cestě k prezidentství. Otevřeně káleli na veškerou nestrannost FBI a ministerstva spravedlnosti a naprosto jak sami sebe, tak své úřady zneuctili.

Steelova složka se ukázala být totální fikcí: ale za tuto složku zaplatila Kampaň Clintonové, Demokratický národní výbor a připlatila i FBI sama! A bez ní by neměli vůbec NIC, co by mohli Soudu FISA předložit.

V lednu 2017 byl Comey povolán, aby dal o této Složce Trumpovi hlášení. V té době se pokoušel Trumpovi tvrdit, že je seriózní a věrohodná. Ale v červnu 2017, když se povídačka z té složky pod neustálým občanským útokem hroutila, byl Comey nucen pod přísahou přiznat, že ta složka je „neověřitelný úlet“. A v prosinci 2017 byl Andre McCable nucen přiznat, že bez této složky by od Soudu FISA nedostali žádné sledovací povolení, takže oba tito chlapi, kteří byli obeznámeni s těmito fakty, když ty příkazy podepisovali, Soud FISA podvedli!

Věrohodnost Steelovy složky rovněž odrovnal Bruce Ohr, tajemník náměstka ministra spravedlnosti, který přímo v FBI dokumentech uvedl, že Steel je šílený anti-Trumpista, ale tyto dokumenty FBI Soudu FISA neposkytla. Ale nekryl Ohr něco, aby se skryl sám? Jeho manželka Nellie Orr dostala zaplaceno od Fusion GPS, aby pomohla tu složku poskládat!

A svého času jsme odhalili Petera Strzoka s jeho textem Lisa Page, kdy Strzok si neustále třepil hubu tím, jak se po zvolení Trumpa v Americe zhroutí veškeré pojištění, aby jej lidé nezvolili. Oba byli v Muellerově týmu, ale ten byl nucen je vyhodit, když se před Kongresem v plné nahotě ukázala jejich zaujatost. O agentovi Hlubokého státu Peteru Strzokovi se více dočtete zde.

Rázové vlny šířící se od tohoto memoranda světem teď nejvíce pociťuje britské zpravodajství, které se cítí dost nervózně! Nejenže se idiot Tony Blair Trumpovi chlubil tím, jak ho britská GCHQ odposlouchávala místo Obamy, ale i GCHQ sama je teď šíleně nervózní z toho, že jejich akce se začínají mezinárodně odhalovat. Jedna věc je, když lidé „potichu“ vědí, co se děje, že USA a Velká Británie jeden na druhém už desítky let vedou špionáž, ale vyjít s tím na veřejnost a natvrdo to přiznat, to už přestává být hra a dost lidí se začíná dost potit. Protože konec konců, když to dělala GCHQ, tak tedy pod kým? Pod Cameronem? Pod Mayovou? Pod oběma? Kdo z nich rozhodl, že se zapojí do boje za zvolení Clintonové?

A když tohle dělali, tak se BRITSKÁ VLÁDA PŘÍMO VMĚŠOVALA DO AMERICKÝCH VOLEB!

O tom, jak se britská GCHQ potí, se dočtete i tady, a nezapomeňte, jak Tony Blair vyzvonil, jak komplicové Obama a GCHQ spolu kuli pikle.

Sakra. Takže to nebyl žádný Putin! Byla to Konzervativní strana a britský Hluboký stát!

*****

Zveřejnění Memoranda FISA činí z 2. února 2018 HISTORICKÝ den: nezapomeňte na tento den a připravte se, protože teď začne čistka těch zkorumpovaných. Slibuji vám, že Amerika na konci roku 2018 bude už úplně jinou zemi, než Amerika na jeho počátku.

Všichni, kdo podporujete svobodu, demokracii a vládu odpovědnou lidu, všude po světě, v tom v nadcházejících dnech podporujte Ameriku, stejně jako víme, že silná hrdá srdce svobodomilných Američanů jsou v tom s námi též.

Toto jsou dny tohoto Memoranda! Teď vypukne BOUŘE!