Spousta lidí začíná být možná už unavená z těch dalších zpráv o konstrukcích na Marsu a podobných věcech objevovaných na Rudé planetě, když nakonec to k jejich zklamání není nic jiného než hromada kamení nebo skalní formace připomínající něco podobného. Ale v poslední době zakopli lovci UFO o cosi, co považují za Jackpot reliktů z Marsu. Spatřili tam 2 krátery dost blízko sebe, v nichž to vypadá, že v jednom je ohromný objekt ve tvaru pravidelného trojúhelníku a v tom druhém se tyčí gigantický dóm.


Tedy dva podivné pravidelné objekty, které díky svým přesným tvarům nevypadají vůbec přirozeně, značně blízko sebe.

Konspirační teoretici tvrdí, že ten trojúhelníkový objekt by mohl být havarovaným UFO podobným těm trojúhelníkovým korábům, které jsme v poslední době vídali vznášet se i nad našimi městy.

Rovněž tvrdí, že ten dóm by mohl schraňovat umělé prostředí, kde by se dalo dýchat, vytvořené buď mimozemskými bytostmi, nebo vytvořené našimi vlastními kosmickými agenturami, které to před veřejností už dlouhou dobu udržují v tajnosti. Ovšem každopádně NASA aj. v případě tvorby základen na Měsíci či Marsu aj. právě takové dómy k zařízení dýchatelného prostředí vymýšlí.

Jaký je asi charakter těch objektů?

Podívejte se na následující video, abyste se dověděli více!