Křesťanskodemokratická unie (CDE) spolu se Svobodnou demokratickou stranou (FDP) svolaly mimořádné zasedání berlínské místní vlády kvůli podezření, že organizované arabské zločinné gangy infiltrovaly policejní síly. Členové konzervativní CDU, kterou vede kancléřka Angela Merkel, spolu s libertariánskou FDP vyjádřili po vyslechnutí uniklého odposlechu z berlínské policejní akademie z tohoto týdne vážné obavy.


Toto audio, které nahrál instruktor berlínské policejní akademie, obsahuje informace, které mnohé vedly až k víře, že policisty se nyní stávají příbuzní členů gangů organizovaného zločinu, hlásí Die Welt.

Mluvčí CDU Burkard Dregger řekl, že je nutné, aby ministr vnitra Berlína Adreas Geisel ze Sociální demokracie (SPD) vzal tato podezření o infiltraci vážně.

„Žádáme mimořádné zasedání Komise vnitra o tomto negativním vývoji v Policejní akademii,“ řekl Dregger.

Uniklé audio si rovněž všímalo mnoha problémů s policejními rekruty migrantského původu, kdy tvrdilo, že mnozí z rekrutů mají velké těžkosti číst a psát Německy.

Tento neidentifikovaný instruktor rovněž řekl, že někteří rekruti dokonce už vyhrožovali násilím jiným policistům, a varoval, že pokud tito vyjdou do ulic, budou rychle zkorumpováni.

Policie potvrdila, že tento audiozáznam je věrohodný hned poté, co tento článek vyšel, a později dokonce potvrdili, že někteří z policejních kandidátů pochází ze zločinného prostředí.

Berlín teď zaplavily zločinné gangy organizované převážně arabskými klany, které v posledních letech převzaly ve značných částech města obchod s drogami.

Tyto klany dokonce obviňují i z toho, že chodí do azylových domů, kde jako pouliční prodejce té nejnižší úrovně rekrutují migranty.

Gangy migrantů dokonce některé oblasti Berlína přetvořily v to, čemu se teď říká No Go Zóny, jako je oblast kolem metra Alexanderplatz, kde teď posiluje policie svou přítomnost ve snaze obnovit v této sužované oblasti pořádek.

Také stanice metra Kottbusser Tor, místními nazývaná „Kotti“, se stala zavedenou oblastí obchodu s drogami a v uplynulém roce si jeden veterán obchodování s drogami stěžoval, že i tu přebrali převážně migranti.

Zdroj: breitbart.com