Takové služby si nepředstavovali! Britských rekreantů ubytované v hotelu Pineta Park Deluxe v tureckém Marmarisu vzbudil uprostřed noci požár, který se rozhořel na pátém patře s 230 pokoji. Svědci tvrdí, že nefungovaly poplašné hlásiče a únikové východy byly zamčené. Po tom, co se podařilo oheň uhasit, vypukl boj mezi zaměstnanci a hosty, kteří se chtěli dostat ke svým věcem.


Ukázalo se, že mezi hosty a personálem vypukla bitva. Daniel tvrdí, že žena s kyslíkovým přístrojem byla napadena. Jeden z mužských členů její rodiny se jí pokusil pomoci, ale vrhlo se na něj pět či šest Turků. Na videozáznamu je vidět, jak se masa lidí navzájem tlačí a bije. Po tom, co byl incident nahlášen na policii, jim prý zaměstnanci řekli, aby opustili hotel.

Podle jiného hosta s ním vedoucí zaměstnanci odmítají mluvit o tom, proč nefungují hlásiče požáru a proč se o nich personál nepostaral během požáru. Oheň se zvykne šířit dost rychle na to, aby mohlo dojít k velké tragédii. Mluvčí cestovní kanceláře uvedla, že o incidentu v hotelu vědí, jsou s ním v kontaktu kvůli vyšetření příčiny a zjištění situace.