Horacio Villegas, tvrdí, že stejně jako kdysi předpověděl, že se stane Donald Trump prezidentem, nyní zná přesné datum vypuknutí třetí světové války. Od globálního jaderného konfliktu nás prý už dělí jen týdny. Podle listu Daily Star věštec údajně věděl, že Donald Trump vyhraje americké prezidentské volby již v roce 2015. Předpověděl, že současný prezident se stane „králem iluminátů“, který přivede svět k třetí světové válce.


Villegas zároveň varoval, že vůdce USA zaútočí na Sýrii, co se stalo počátkem tohoto měsíce, když Trump nařídil obrovský letecký úder na leteckou základnu. Rovněž se vyslovil, že to zřejmě zatáhne Rusko, Severní Koreu a Činu do smrtícího globálního konfliktu, který se začne už ani ne za měsíc.

Věštec tvrdí, že datem vypuknutí války bude 13. květen, který je zároveň 100. výročím prvního zjevení se Panny Marie v portugalské Fatimě.

"Hlavním poselstvím, které lidé potřebují vědět, je, aby se připravili, že mezi 13. květnem a 13. říjnem 2017 bude válka a skončí velkou zkázou, šokem a smrtí," řekl Villegas pro Daily Star.

Mystik, který je považován za stoupence římskokatolické víry, dodal, že jeho argumentace je podpořena i jinými proroky, například slavným Nostrdamem.

Zdroj:  news.com.au