Německá kancléřka Angela Merkelová se minimálně dvakrát kvůli informacím o teroristických hrozbách obrátila na britské tajné služby a ignorovala německou rozvědku. Informuje o tom časopis Focus. Podle časopisu taková situace v německých tajných službách vyvolává nevoli. „Za 12 let na pozici kancléře Merkelová ani jednou nepřišla na pravidelný každotýdenní brífink prezidentů německých bezpečnostních orgánů," oznámil Focusu vysoce postavený zdroj ve vládě Německa.


ISIS použila už podruhé během dvou dnů chemických zbraní, když se tyto džihádistické síly pokusily odrazit postup sil irácké vlády v Mosulu.

K tomuto chemickému útoku došlo v nedávno osvobozené oblasti Mosulu a ten tím poskytl zase další důkazy zesměšňující tu oficiální povídačku ohledně syrského plynového útoku protlačovanou Západními médii mainstreamu.

V rozporu s tím, co tvrdí Bílý dům a média mainstreamu, neexistuje žádný důkaz, že by snad syrský útok provedly Assadovy síly.

Média mainstreamu ten fakt, že ISIS chemické zbraně vlastní a má za sebou historii jejich užívání v Iráku a v Sýrii, neustále zakrývají.

Nejde o nic jiného než o postup establishmentu s pokukováním po očku po změně režimu v Sýrii.

Kdyby se Americkému lidu řeklo, že v regionu chemických zbraní používají skupiny rebelů včetně ISIS, tak by establishment nemohl nasazovat tu svou povídačku, že „Assad má chemické zbraně musí být tudíž svržen,“ kterou v poslední době protlačovali se stupňující se zuřivostí.

Ty dva chemické útoky ISIS v posledních dvou dnech dokazují, že Assad s Putinem měli pravdu – a jsou to ti džihádističtí rebelové v Sýrii, kteří se pokouší svrhnout suverénní vládu, kdo za tento útok odpovídají.

Není to Assad, který z pozice vojenské převahy rebely vyhání ze své země.

Mediální zatmění

Všimněte si rozdílu v mediální reakci po tomto chemickém útoku a po plynovém útoku v Sýrii. Média mainstreamu jsou téměř ticho. Většina o těchto hrůzách nereferuje, protože se jim to nehodí kvůli jejich povídačce.