Americký učenec Dr. Kevin Barret tvrdí, že prezident Donald Trump je svolnou loutkou Hlubokého státu instalovanou CIA, aby strhla pozornost alternativních médií.  Poté, co tiskový tajemník Bílého domu Sean Spicer v pátek oznámil, že Hluboký stát se pokouší „podvracet vládu prezidenta Trumpa,“ Barrett prohlásil, že toto přiznání je záměrným klamem k zmatení veřejnosti, aby před ní skryli fakt, že Trump je sám součástí Hlubokého státu. 


Spicerovo přiznání opomíjí životně důležité informace o zločinech hlubokého státu páchaných proti americké veřejnosti. „A teď tu Sean Spicer v podstatě světu přiznává, že hluboký stát existuje. Spicer ale nešel až tak daleko, aby přiznal, že ten hluboký stát odpálil i Dvojčata, aby nás zavlekl do těch válek za Izrael. Ale místo toho tak nějak zkouší ukazovat prstem na Obamu a jeho lidi jako na zapletené s hlubokým státem. To je ale teď příliš povrchní analýza,“ řekl Press TV Dr. Barrett. 

Presstv.ir hlásí

Peter Dale Scott popularizoval výraz ‚hluboký stát‘ 

„Profesor Peter Dale Scott z University of California byl asi tím výzkumníkem, který se o popularizaci termínu hluboký stát zasloužil nejvíce. A ten přišel s celým jeho konceptem při analýze zavraždění prezidenta John F. Kennedyho,“ řekl Dr. Barrett. 

„Dnes už i mainstreamoví žurnalisté a historici jako David Talbot a další akceptují, že prezidenta John F. Kennedyho nezavraždil osamělý potrhlík, konkrétně Lee Harvey Oswald, nýbrž že byl svržen pučem určitými živly amerického hlubokého státu včetně bývalého ředitele CIA Allana Dullese, viz Talbotova kniha (Ďábelská šachovnice: Allen Dulles, CIA a vzestup americké tajné vlády) a bývalý šéf kontrašpionáže James Jesus Angleton, který býval styčným důstojníkem mezi izraelským Mossadem a CIA, stejně jako živly z organizovaného zločinu, které pravidelně spolupracují s těmito živly CIA,“ konstatoval. 

„Takže to byla svým způsobem mnohonárodní zpravodajská operace se značnou mírou zapojení izraelských účastníků, jak vysvětlil Michael Collins ve své knize, Konečný rozsudek: Chybějící článek v konspiraci za zavraždění JFK,“ konstatoval. 
Loading...