22letý youtuber Ondra Vlček po kritice několika českých youtuberů nedávno přiznal, že chodí s 13letou holkou. Na svém kanálu vysvětloval, že podle chování sám ještě není dost vyspělý, vypadá mladě a všichni jeho kamarádi jsou mladší než on, protože s lidmi v takovém věku má více společného. Proto ho baví chodit se svojí 13letou láskou. Ve videu zdůraznil, že si dávají jenom pusy a žádný sex nemají, proto, podle jeho slov, „nedělají nic, co dělat nemohou“.

Na videu se avšak přiznal, že neví, jak to vypadá z legislativního hlediska, ale věří, že zákon neporušuje. K tomu dodal, že jeho a její rodiče proti tomu vztahu vůbec nic nemají. A proto nechápe, proč mu tolik lidí nadává do pedofila, když si je jistý, že není nemocný.

Poté, 4 dny po prvním videu, pro svůj YouTube kanál natočil druhé  video, kde řekl, že už si spolu se svou 13letou přítelkyní dali pauzu a budou spolu chodit, až dívka bude mít 15 let. Asi to udělal, aby uklidnit veřejnost. Toto video ale také vyvolalo spoustu dalších komentářů na kanálech mnoha českých youtuberů.

A nejednou, před několika hodinami, se na internetu objevilo video, na kterém je vidět, že Ondra má celý obličej pohmožděný. Podle informací svědků ho zmlátil starší bratr jeho přítelkyně, zaútočil na něho, strhl ho k zemi a několikrát ho udeřil pěstí.

Ondra Vlček napadení potvrdil na svém Instagramu. Dal tam fotku své rozbité tváře a napsal: „Pro všechny, které zajímá, jestli napadení bylo FAKE.“ Video se dnes stává populárním.