Legendární reklama na Kofolu, která se na televizních obrazovkách objevuje před Vánoci pravidelně již několik let, má stále své příznivce. (Foto: Youtube)

Jen málokomu v hlavě neutkví roztomilá holčička, která je pověstná svou hláškou:

„Nene, já nemusím, já už ho vidím.“

Představitelce holčičky je ale už 22 let a vyrostla doslova do krásy. Posuďte sami. Zmiňovanou reklama s tatínkem a malou holčičkou si pamatuje téměř každý, jelikož je neodmyslitelnou částí předvánočního času.

Ve spotu účinkuje tatínek s malou holčičkou. Společně vyrazí do lesa, aby si tam uřízli vánoční stromeček. Během této „tajné akce“ tatínek rozmlouvá se svou dcerkou o tom, že pokud vydrží nepapat, tak uvidí zlaté prasátko.

„A tati? Bude mít ty dlouhý zahnutý zuby nahoru?“ ptá se holčička.

„Musíš vydržet a budou i zuby,“ odpovídá tatínek, zatímco řeže strom. Holčička však pokračuje: „Nene, já nemusím, já už ho vidím.“ A po této legendární hlášce se oba dají na útěk, aby unikli divokému praseti.

Reklama, která už téměř dvacet let zdobí české obrazovky, se natáčela v roce 2003 v lese nedaleko Mladé Boleslavi. Počasí tehdy ale natáčení moc nepřálo, a tak sníh musel být umělý.

Zmiňme, že tatínka ve spotu ztvárnil herec Josef Polášek a v roli holčičky se ukázala talentovaná Sandra Flemrová.

Flemrové je dnes již dvaadvacet let a fotografie, které sdílí na svých sociálních sítích, svědčí o tom, že z malé holčičky vyrostla krásná a mladá žena.