V Pardubicích se objevil nečekaný případ. Strážníci a záchranáři do místní nemocnice přivezli ženu, ze které lezli červi.

Celý neuvěřitelný případ v Pardubicích začal zcela nevině. Do jedné z pardubických heren byli přivoláni strážníci, protože zde ve čtvrtek hosty obtěžovala starší žena.

Městská policie na místě nalezla sedmdesátiletou ženu původem ze Slovenska, která nebyla v dobré zdravotním stavu. Ale to hlavní na policisty teprve čekalo.

„Žena velmi výrazně zapáchala po hnijícím mase, nebyla sama schopná z místa odejít a stěžovala si na bolest pod prsy. Hlídka proto zavolala na místo i záchrannou službu. Po příjezdu zdravotníků žena odkryla triko. Na svém těle měla nekrotickou tkáň a na ní desítky červů," uvedla mluvčí pardubické městské policie Lenka Uskobová.

vůli stavu ženy městská policie přivolala svoji sanitku, která slouží k převozu silně znečištěných osob do různých zdravotnických zařízení. Dezinfekce a vyčištění sanitního vozu záchranné služby by bylo v tomto případě velmi obtížné.

„Všem zúčastněným složkám patří můj velký dík. Strážníci se setkávají s ledasčím, ale toto předčilo vše, s čím se do včerejšího dne setkali," řekl ředitel pardubické městské policie Rostislav Hübl.

Fotogalerie pro pouze pro otrlé povahy ZDE.