Starosta Řeporyjí Pavel Novotný vypověděl pro Mall TV, co plánoval na Den vítězství, pokud do jeho městské části přijeli motorkáři z klubu Noční vlci. Novotný předtím nechal v Řeporyjích instalovat pomník kolaborantům s německými nacisty – vlasovcům. (Foto: Facebook)

„Den vítězství měl být především den mého velkého triumfu. Já jsem od rána poskytoval rozhovory u pomníku vlasovců a samozřejmě jsem jedním okem sledoval po Praze jedoucí kolonu Nočních vlků s Jardou Foldynou, mým novým kamarádem z televize Barrandov,“ řekl Novotný.

„Jarda vstával velmi vlasteneckou nohou. Měl fantastickej projev na Olšanech. Z toho jsem viděl, že jeho kanada došlápne opravdu na každého nepřítele Ruska. A od novinářů jsem měl informace o tom, že v té koloně se vede velká debata o tom, že se pojede do Řeporyjí. Sem k nám. Tak jsem připravil past,“ dodal starosta Řeporyjí.

Novotný měl podle svých slov připravenou duhovou vlajku a hlášeno obecního rozhlasu.

„Kromě duhový vlajky na radnici a dalších píčovin jsem teda vymyslel s televizí, že až Noční vlci přijedou k pomníku vlasovců, vypnou motorky a začnou tady dělat bordel, tak se z českého rozhlasu v Řeporyjích ozve ‚Pozor, hlášení místního rozhlasu. Přehlídka košťat zdarma u pomníku vlasovců na náměstí,“ uvedl starosta.

„A takhle připravenej jsem očekával Jardu Foldynu a Noční jezdce. Bohužel došlo k hádce už na Olšanech, kdy Foldyna říkal „jedeme do Řeporyjí“, ale zapařenci tušili podraz ode mě,“ dodal.

Zdroj: snews.com