z domova Nejsem Pavlův podřízený, reagoval premiér na výtku prezidenta ohledně zpoždění by Redakce 8. 5. 20268. 5. 2026 Leave a reply 3.6 Premiér Andrej Babiš reagoval na výtku prezidenta Pavla, že dorazil na schůzku na Hrad bez omluvy o patnáct minut později. (Foto: Flickr) Tady Babis ukazuje kdo je tu pán. 😄 pic.twitter.com/DU37Wl1gUL— Jářkn (@JarknCZ) May 8, 2026 Prezident Pavel má jet na summit NATO.Babiš by měl být šťastný, že máme hlavu státu s takovými vojenskými zkušenostmi a kontakty v NATO v této těžké době. A ne ho zavírat do jakéhosi domácího vězení.Proč proboha? Kvůli vyfouklým egům pár Motoristů? Ostuda. pic.twitter.com/zpMACKLuqQ— Jan Farský (@JanFar_sky) May 8, 2026 Poslechněte si mé vyjádření po schůzce s Andrejem Babišem k účasti na summitu NATO. pic.twitter.com/AYDwULAvSW— Petr Pavel (@prezidentpavel) May 8, 2026 FacebookTwitterTelegram