Předchozí modely smartfonů od Applu vás můžou mile překvapit a ušetřit vám peníze. (Foto: Pixabay)


Foto: Bigstock.com

Pokud jste milovníkem technologického gigantu s jablkem v logu, určitě se už nemůžete dočkat, jaké mobilní novinky letos firma představí. Apple, jako vždy, vše nechává skryté pod rouškou tajemství. Dokonce ještě ani nevíme, kdy budou nové modely iPhonů představeny. Odhaduje se, že to bude zase někdy v září. Všechny informace, které se tak zatím o nových iPhonech objevily, jsou jen neověřenými dohady, ke kterým se Apple nechce nijak vyjadřovat. 


Foto: Bigstock.com

 Neustále se tak média dohadují, zda budou mít nové modely iPhonů 5G konektivitu. Spíš se ale předpokládá, že si Apple nechá tuto novinku až na rok 2020, ve kterém se už očekává mohutný rozvoj 5G sítě.

Spekuluje se také, že Apple představí jeden levnější smartfon, který by měl vycházet z modelu iPhone 8. Cena kolem 600 Eur (přibližně 15 300 Kč) však bude stále pro řadu lidí velmi vysoká. Pokud jste si tedy plánovali, že počkáte právě na tento levnější model, klidně investuje do staršího modelu. Obchody už počítají s příchodem nových modelů, a proto staré modely, jako je iPhone 8 nebo iPhone 7 a další, zlevňují. V obchodech se dají klidně ještě koupit i modely 6S, a to i když už se nevyrábí. 

I starší modely, jako iPhone 7, potřebují kvalitní obal

Pokud se rozhodujete, jaký starší model koupit, například iPhone 7, který byl prvním voděodolným Apple telefonem, se dá koupit už od 9 000 Kč. Ceny se samozřejmě liší podle obchodu, barvy, velikosti paměti. Získáte tak kvalitní přístroj za dobrou cenu. Kromě toho řada lidí nedá na iPhone 7 dopustit kvůli jeho kovovým zádům. Model 8 už měl opět vzadu sklo, z čehož mají někteří lidé strach kvůli křehkosti tohoto materiálu.


Foto: Pixabay.com

Pokud už budete investovat do kvalitního telefonu, nezapomeňte si na něj rovnou koupit také obal. V případě obalů na iPhone 7 nebo 8 je stále možné koupit odolné obaly, které nijak neuškodí eleganci těchto přístrojů.

Komerční sdělení.