Manželka slavného zpěváka Tomáše Kluse Tamara. Autorka Knihy Života na Instagramu nedávno uvedla, že se s manželem vzdávají létání. (Foto: Instagram)

Zatímco její manžel Tomáš Klus nedávno vystoupil proti zpěvákovi Jaromíru Nohavicovi, který přijal vyznamenání od ruského prezidenta Vladimira Putina, tak Tamara Klusová začala bojovat za ekologii. Ta se svým projevem vystoupila na Instagramu.

„Hele, Tamaro a Tomáši? To fakt už nikdy nikam nepoletíte? Nebudete toho jednou litovat? Že když jste byli mladí a měli jste malé děti, nepoznávali jste svět?“ stěžuje si Tamara na začátku svého příspěvku na nejčastější otázku blízkých.

Manželka populárního českého zpěváka přidává i tradiční odpověď, nechtějí se s Tomášem dočkat výčitek od svých tří dětí.

„Nikdy se nechceme dožít momentu, kdy nám naše tři děti řeknou, proč jste tenkrát něco neudělali, když byl ještě čas na změnu?“ přidává Tamara svoji odpověď.

Tamara Klusová dále pokračuje, že je pro oba velmi důležité, že se vzdají určitých benefitů, na které si lidstvo zvyklo. Zároveň ale dodává, že nechce apelovat na ty, kteří to cítí jinak.

„Není to apel na ty, kteří to cítí jinak, nebo stejně a nechtějí se vzdát věci, které vědí, že nejsou v souladu s tím, co cítí a co o planetě vědí… Je to jen to, být důslední sami k sobě… Svět nezměníme tím, že budeme ukazovat prstem na ostatní… Svět změníme pouze tím, že půjdeme příkladem sobě samotným…,“ pokračuje Klusová.

Dále pokračuje, že Země je domovem a matkou nás všech, a proto s manželem nyní budují dům, který z velké části vrátí to, co si vezme.

„Je to domov nás všech… Je to matka nás všech… I proto se právě teď snažíme vybudovat dům, který je v co největším souladu s tím, co žijeme… Dům, který to, co si vezme, z velké části vrátí… Tam právě teď míří naše kroky… Domů…,“ukončila Tamara Klusová svůj příspěvek.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

,,Hele, Tamaro a Tomáši? To fakt už nikdy nikam nepoletíte? Nebudete toho jednou litovat? Že když jste byli mladí a měli jste malé děti, nepoznávali jste svět ? “ Jedna z nejčastějších otázek našich blízkých… Naše odpověď je – ,, Nikdy se nechceme dožít momentu, kdy nám naše tři děti řeknou, proč jste tenkrát něco neudělali, když byl ještě čas na změnu? “ Vzdát se určitých benefitů a věcí, na které jsem si jako lidstvo zvykli, je podle nás velmi důležitý. Není to apel na ty, kteří to cítí jinak, nebo stejně a nechtějí se vzdát věci, které vědí, že nejsou v souladu s tím, co citi a co o planetě vědí…. Je to jen to, být důslední sami k sobě…. Svět nezmeníme tím, ze budeme ukazovat prstem na ostatní… Svět změníme pouze tím, že půjdeme příkladem sobě samotným… Je to domov nás všech… Je to matka nás všech….. I proto se právě teď snažíme vybudovat dům, který je v co největším souladu s tím, co žijeme…. Dům, který to, co si vezme, z velké části vrátí…. Tam právě teď míří naše kroky… Domů…..

Příspěvek sdílený Tamitadyje (@tamara\\\_klusova),