Poslední útoky na Babiše s natáčením verbálních projevů jeho duševně indisponovaného syna, budou pravděpodobně pokusem o "vrtětí psem" na zakrytí odhalení v článku níže, píše bloger Karel Světnička.s

O častém aktivním docházení Drahoše za důstojníky StB se ví. Podle písemného prohlášení vedení ABS ČR jeho dokumentace zmizela. Neví se, kdo ji může mít a řídit tak Drahoše, "Bas" nebyl jen obyvyklý důvěrník StB, ale pravděpodobně agent Sovětů – KGB. Zmiňovaný Trávníček a JZD Práče mluví za vše. Stejně jako u nedávného představitelé lidovců Špačka, jehož lustrační dokumenty také chyběly v ABS ČR – pak byl z veřejné politiky odsunut. ( Tajemství Jiřího Drahoše. Patenty, vyplacené dotace a sporné výsledky).

Zajímavé je, že první upozornění na Drahošovy kontakty s komunistickými bezpečnostními složkami rozpoutaly fanatickou nenávistnou kampaň vedoucích představitelů České pirátské strany proti těmto zjišťěním. První s tím začal pověstný muslim (mediálně tak vystupuje) České pirátské strany Michal Gill z Karviné, jehož před pár dny zákulisními intrikami protlačil na pozici místopřesedy Pirátské internacionály mediálně známy antisemita Mikuláš "Pelmeň" Peksa – místopředseda mediálního pseudovšeználka Ivana Bartoše (dosud jen předseda České pirátské strany). Předseda Pirátské internacionály je také muslim – těžko lze čekat, že nebude antisemita. Podobně antisemitsky veřejně vystupují další představitelé České pirátské strany na sociálních sítích řízených bývalým zaměstnancem totalitního komunistického ministerstva vnitra. To by vysvětlovalo příčinu nenávisti některých představitelů České pirátské strany a jejich příznivců k lidem z Konfederace politických vězňů a vůbec lidem z protikomunistického odboje.

Obsah článku by také vysvětloval, proč zástupci České pirátské strany Moravskoslezského kraje (s podporou ústředí) byli nepříčetní, když jim byl předložen program odhalující zákulisí nepravosti v ČEZ a OKD včetně jeho bytů. Aktivně jim v tom pomáhal odborný pracovník Ostravské pobočky Českomoravské záruční a rozvojové banky. Ta právě také podporuje podobné projekty, jak se o nich píše v článku, ale také mohla utopit peníze v OKD nebo ČEZ. Vyslal ho snad samotný Jiří Jirásek Předseda představenstva a generální ředitel ČMZRB?

Je zajímavé, že se píše o aktivitách Andreje Babiše, ale podvody s dotacemi EU a kšefty pro špičky StB zprostředkované fanatickým komunistou rektorem UK Tomášem Zimou spolu s fanatickou komunistkou poloruského(?) původu Čádovou (úředně přejmenovanou na Jánošovou) – to neřeší z justice nikdo, poslanci také žádní, natož pak poslanci České pirátské strany. Že by tu z veřejných peněz bylo toho tolik, že vyjde i na ně? Uzavírá svůj příspěvek Karel Světnička.